Кошик
687 відгуків
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Комплекти мережевих електростанцій під "Зелений тариф"

Обладнання та монтаж сонячних електростанцій під «Зелений тариф»

Увесь комплекс робіт для реалізації програми з енергонезалежності — від визначеня потреби, підбору якісного обладнання, проектування, монтажу і юридичному супроводу.

Стати партнером

Чому з нами легко співпрацювати?

• У нас лише сертифікована та якісна продукція від світових виробників.

• Технічно грамотна консультація та допомога з оформленням документації.

• Безкоштовно доставляємо обладнання на об’єкт в усі регіони країни.

Коротко про мережеву станцію «Зелений тариф»

Тариф
Приватні домогосподарства на території України мають змогу встановлювати сонячні фотомодулі до 30 кВт. На сьогоднішній день тариф становить 0,19 євро за 1 кВт*год електричної енергії, яка генерується такою системою. Окупність мережевої станції «Зелений тариф» становить мінімум 3 та максимум 8 років.

Комплектація
Використовуємо для побудови сонячної електростанції - сонячні батареї і мережеві інвертори тільки від світових виробників, таких як JaSolar, Altek, JinkoSolar, Perligt solar, Sharp, Omron, Reffusol, SMA, Steka, ABB, Voltronik Power, LogicPower і ін.

Окупність
Для розуміння строків окупності необхідно розрахувати показник споживання. Головним чином, окупність залежить від сонячної інсоляції, тривалості світлового дня, кута та сторони розміщення сонячних фотомодулей тощо. Однак окупити таку станцію можна в середньому за 5 років.

Документація
Необхідною умовою встановлення мережевої станції «Зелений тариф» є отримання договору використання електричної енергії у РЕМ. Усе обладнання станції має бути якісним та сертифікованим. З фірми-постачальника — експлуатаційний акт системи,  однолінійна схема, сертифікати і технічні паспорти на обладнання. Після цього обленерго дає дозвіл на підключення.

«Зелений тариф» — ви економите та заробляєте!

Більшість європейських країн мають вдалий досвід використання альтернативних джерел енергії по програмі «Зелений тариф», бо це — вигідно та ефективно. Телефонуйте нам, щоб дізнатися усі подробиці!

Ми зробимо за вас усю роботу, щоб у майбутньому ви могли не тільки економити, але й заробляти!


Зелений тариф” на електроенергію - це економічно вигідний механізм який фінансово стимулює використовувати відновлювальні джерела енергії. Завдяки зеленому тарифу фізична особа має змогу економічно вигідно продавати надлишкову електроенергію, державному енергоринку по ціні в декілька разів більшою ( 0,19 евро за 1 кВт ) ніж стандартний тариф споживання для населення, та в додаток не платити за власне електроспоживання. Головною особливістю зеленого тарифу це відсутність ліцензії на монтаж сонячної електростанції потужністю до 30 кВт.

Станом на 2016 рік фізична особа, яка вмонтувала сонячну електростанцію по зеленому тарифу отримує за кожний надлишковий кВт електроенергії по 0.19€, це приблизно 5,59 грн за 1 кВт.

Компанія правильне електрожевлення займається продажем та монтажем сонячних електростанцій з 2013 року. За цей час ми реалізували більше 260 обєктів в тому числі 30 з них по зеленому тарифу.


 

Важливим фактором монтажу сонячної електростанції по зеленому тарифу, це наявність необхідних сертифікатів на монтаж обладнання. Тому компанія правильне електроживлення працює лише з сертифікованим та надійним обладнанням, з яким у майбутньому у Вас не виникнуть проблем.

За Вашим бажанням ми можемо оглянути об'єкт, надати технічну консультацію, провести необхідні розрахунки, та вирішити проблеми стосовно оформлення зеленого тарифу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НЕ ВІДКЛАДУЙ НА ЗАВТРА, ТЕЛЕФОНУЙ ЗАРАЗ!

(068) 999 11 31

(095) 777 91 24

(063) 911 19 22

                                                                           

 

 

Не плати за електроенергію, заробляй на Зеленому Тарифі.

В Україні відносно не так давно запрацював закон про Зелений Тариф.

Що ж таке Зелений Тариф, та як він працює в Україні ?

Зелений тариф це – економічний механізм який дозволяє приватним домогосподарствам монтувати електростанції по зеленому тарифу та продавати електроенергію вироблену сонячною електростанцією по тарифу 5,51 грн станом на 2016 рік. Зелений тариф прийнятий на основі залучення інвестицій у технології які використовують відновлювальні джерела енергії, оскільки Україна зобовязалась перевести частину енергоринку на альтернативні джерела енергії.

Як заробити на зеленому тарифі ?

Для того щоб отримувати кошти від продажу надлишкової електроенергії потрібно:

 1. Придбати та вмонтувати сонячну електростанцію

 2. Подати всі необхідні документи щоб їх подати у РЕМ

 3. Відкрити банківський рахунок (куди саме будуть нараховуватися кошти)

 4. Вмонтувати двохсторонній лічильник

 5. Підписати з обленерго акт прийому передачі електроенергії

 6. Зелений тариф підключено

Як ми бачимо для того щоб підключити зелений тариф потрібно зробити декілька кроків, в основному це придбати та вмонтувати електростанцію. Наша компанія надає весь спектр робіт починаючи від консультації закінчуючи монтажем та завіренням зеленого тарифу в обленерго.

Які переваги зеленого тарифу ?

 1. Ви не платите за спожиту електроенергію

 2. Ви отримуєте щомісячний пасивний дохід

 3. Ваша система окупиться приблизно за 6 років

 4. Ви отримуєте довгостроковий контракт по продажу електроенергії по фіксованій ціні

 5. Можливість монтажу електростанції до 30 кВт без ліцензії

 6. Щороку Ви зменшуєте викид СО2 у розмірі 11 тон.

Які переваги співпраці з нами?

 1. На Вашу вимогу ми можемо укласти з Вами договір завірений мокрими печатками який буде гарантувати:

  1. Підключення до зеленого тарифу (якщо система не приносить кошти ми демонтуємо електростанцію та повертаємо кошти)

  2. Цілісність поставки товару (До вас приїде товар не ушкодженим та у повній комплектації)

  3. Гарантія на монтажні роботи (Гарантуємо якість та надійність монтажу)

 2. Надаємо кваліфіковану консультацію у спеціаліста з вищою технічною освітою

 3. Можливий виїзд нашого інженера по Україні

 4. Монтаж електростанції по Україні

 5. Безкоштовний розрахунок та комп’ютерна візуалізація електростанції на об’єкті

 6. Надаємо всі необхідні документи для підключення зеленого тарифу самостійно

 7. Здійснюємо монтаж електростанції під ключ

Який принцип роботи такої електростанції ?

Електростанції по зеленому тарифу працюють на основі мережевого перетворювача та сонячних фотомодулів. Сонячний фотомодуль, або як його часто в народі називають сонячна батарея, це пристрій який перетворює сонячне випромінення у постійну напругу та струм. Оскільки для живлення нашої техніки потрібна змінна напруга та струм в електростанції також застосований мережевий інвертор. В системах якій працюють по зеленому тарифі стоїть спеціальний двохсторонній лічильник з вбудований GSM модулем. Суть роботи такого лічильника заключається в реєстрації кількості спожитої об'єктом електроенергії (тобто електроживання Вашого дому), та кількості згенерованої електроенергії сонячною електростанцією. В результаті отримані показники передаються на сервер обленерго, та у відповідності до цих даних Вам нараховують кошти, якщо електростанція згенерувала більше електроенергії, а ніж спожила. Акумуляторні батареї в таких системах практично нема змісту застосовувати, оскільки вся надлишкова електроенергія продається по вигідному тарифу. Доцільність застосування акумуляторних батарей є лише у тому випадку якщо у Вас часто пропадає електромережа.

× Войти

Або увійти через соціальні мережі: