Кошик
658 відгуків
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Готові комплекти для підігріву води

Готові комплекти для підігріву води 

Енергозберігаючі технології для підігріву басейнів та води побутового призначення об’ємом до 2000 л.

Вивчити асортимент

Чому слід звернутися саме до нас?

• Пропонуємо лише сертифіковану продукцію за найнижчими цінами.

• Надаємо професійну консультацію та допомогу у підборі обладнання.

• Безкоштовно та оперативно доставляємо товари по всій Україні.

Уся принадність готових комплектів 

Призначення
Геліосистеми можуть бути як простими безнапірними, що широко використовуються для підігріву води для дачі, літнього будиночку або потреб невеликої турбази, так і представляти цілий комплекс обладнання для підігріву води басейнів або побутового використання. Гарну ефективність демонструють геліосистеми навіть для квартир.

Продуктивність
У ситуації підбору системи для підігріву басейну на ваш вибір представлені різноманітні варіанти: від нагріву 7 кубометрів води і аж 100 кубів. Комплекти побутового призначення також мають різні варіації в залежності від потреб споживачів: від системи «Малюк на 120 л» до комплексу «Котеджний на 500 л».

Економія
Купуючи готовий комплект, можна не тільки зекономити серйозну суму грошей (придбання кожного приладу та комплектуючих однозначно коштуватиме дорожче), але й бути впевненим, що усе обладнання підібране правильно для досягнення максимальної продуктивності.

Гарантія
На усі комплекти діють гарантійні зобов’язання строком до 36 місяців, а також гарантія від виробника на обладнання. Продукція має відповідні сертифікати якості та технічну документацію.

Геліосистеми — підігрів води можливий без витрат

Поспішайте зробити замовлення онлайн! На більшість представлених комплектів діють вигідні знижки — від 3 до 10%.

Телефонуйте до нас та отримуйте якісну консультацію з усіх питань! Ми не тільки допоможемо словом, але й продемонструємо свій досвід на ділі.


Для полегшеня вибору комплектації ми пропонуємо готові набори на основі сонячних колекторів для підігріву води. Приємною несподіванкою для Вас буде, що дані набори пропонуються із знижкою 3-10 %, від стандартної ціни на сайті. Тому для Вас такі комплекти є подвійною вигодою, а саме правильно підібрана комплектація і хороша ціна.
× Войти

Або увійти через соціальні мережі: