Кошик
1045 відгуків
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Вибір електромотора для човна

Вибір електромотора для човна

Вибір електромотора для човна

Хіба може бути щось краще за довгий і спокійний день, проведений за риболовлею? Для того, щоб ваш улов був по-справжньому багатим, а процес приносив задоволення і радість, потрібно як слід обладнати ваш човен. Один з найскладніших виборів, що доводиться робити рибалці – це вибір якісного і потужного електромотора. Незважаючи на те, що електричні моделі не мають такої сили і не дають такої швидкості, як бензинові, їхні переваги не можна применшувати.

Переваги електромоторів для човнів

Човен, обладнаний підвісним електромотором, стане ідеальним транспортом для риболовлі! Такі двигуни дозволяють тихенько підкрастися до риби, не злякавши її. Вони доволі безшумні й рухаються не надто швидко – за таких умов риба не стане стрімголов тікати. Отже, використовуючи електромотор, ви зможете зловити будь-яку, навіть найлякливішу рибинку. Човни з такими моторами можна також використовувати на полюванні на качок.

Окрім того, електричний двигун не має неприємного запаху бензину, а вам не доведеться мучитися з транспортуванням важких каністр з паливом. Підвісні електромотори цілком безпечні для екології, вони не забруднять озера й річки.

Підвісні електромотори Haswing

Компанія-виробник Haswing гарантує найкращу якість за вигідною низькою ціною. Її підвісні електромотори у комплекті з акумуляторами вже давно завоювали довіру серед рибалок усього світу. Під час вибору електромоторів Haswing слід звернути увагу на такі особливості:

    Двигун дуже легкий, його просто встановити й використовувати.
    Мотор фактично безшумний, він дозволяє пересуватися плесом, не розлякуючи рибу.
    Техніка має прекрасну маневреність і керованість.
    У комплект також входить потужний акумулятор, який легко заряджається і довго тримає заряд.
    Човен на електромоторі Haswing без проблем буде ходити по мілководдю.

У комплекті дешевше!

Важливо відмітити, що купувати комплект підвісного електромотора Haswing і акумулятора значно вигідніше! Це найкраще поєднання європейської якості й демократичних цін. Окрім того, комплект електричного двигуна й акумулятора обійдеться вам майже вдвічі дешевше, ніж звичайний бензиновий мотор мінімальної потужності.

Попередні статті
social-icon
Loading...