Кошик
1045 відгуків
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Вибір гелевого акумулятора

Вибір гелевого акумулятора

Вибір гелевого акумулятора

Як правильно вибирати гелеві енергоефективні акумулятори? На що слід звертати увагу? Які особливості має GEL VRLA? Мабуть, цими питаннями задавався кожен чоловік, що стикався з необхідністю придбання гелевого акумулятора. Вибір такої техніки нелегкий, але якщо знати її характеристики та принцип роботи, зробити його буде значно легше.

Отже, гелеві акумулятори, або GEL VRLA, - це підвид свинцево-кислотних герметичних акумуляторів, у яких іммобілізація електроліту на пластинах досягається шляхом додавання до сірчаної кислоти силіконового наповнювача. Ознайомимось з деякими їхніми характеристиками, щоб легше було зробити вибір.

Особливості GEL VRLA

Енергоефективні акумулятори GEL VRLA мають набір особливостей, що вирізняють їх від аналогів.

    Гелевий електроліт заповнює простір між пластинами АКБ, але сепаратор не вимикається.
    Рекомбінація газів у гелевих акумуляторах має ефективність до 97%.
    У гелевому електроліті іони мають гірші показники рухливості через більшу щільність середовища. Це може негативно позначитись на динамічних розрядних і зарядних характеристиках GEL VRLA.
    Зарядка гелевих акумуляторів обмежується струмом не більше 0,2 С10, в іншому випадку виникає небезпека "спучування" гелю надлишковими газами через меншу ефективність рекомбінації і обмежену теплопровідність.

Вибір енергоефективного гелевого акумулятора

Значною перевагою гелевих акумуляторів є їхня енергоефективність. Вони чудово зберігають енергію і використовують її раціонально. Їх краще живити від зарядних пристроїв з високою якістю напруги. Вибір гелевого акумулятора вигідний також тим, що гель чудово фіксує матеріал пластин, що значно знижує їхню зношуваність. Таким чином циклічний ресурс у енергоефективних акумуляторів значно дуже високий.

Таке обладнання дуже зручне у користуванні, адже ви можете експлуатувати його в будь-якому положенні. АКБ з гелеподібним електролітом мають дещо менший саморозряд, ніж їх AGM-аналоги, тому їх краще використовувати в тих режимах, де розряд проводиться малим струмом протягом тривалого часу (сім днів і довше).

Вибір гелевого акумулятора ніколи вас не розчарує!

Попередні статті
social-icon
Loading...