Кошик
1045 відгуків
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Інвертори з правильною та модифікованою синусоїдою

Інвертори з правильною та модифікованою синусоїдою

Інвертори з правильною та модифікованою синусоїдою

Найсучасніша розробка електрообслуговування, яка не поступається в мобільності ритму сучасного життя -  це інвертор. Якщо вам потрібно підключити електрообладнання, але поблизу немає розетки. Якщо вам необхідний перехідник, який формує правильну чи модифіковану синусоїду для приладів з різною потужністю. То інвертор з правильною та модифікованою синусоїдою, це саме той засіб, який допоможе вам вирішити ці проблеми та отримати енергетичну незалежність!

 

Що дозволяє правильна та модифікована синусоїда?

 

Без перебільшення, найголовніша перевага інвертора полягає в його здатності формувати вихідну напругу чистою синусоїдальною формою. Це знімає будь-які обмеження у його використанні і надає вам енергетичну незалежність. Ви сміливо можете підзарядити чи увімкнути за його допомоги і електробритву чи вентилятор, і холодильник чи електродвигун. Співпрацювати з інвертором може будь-яке електрообладнання з потужністю не більше 1 кВт. До того ж, він містить цілий ряд захистів, які збережуть і сам інвертор, і ті пристрої, які до нього приєднуються. Це захист від наднизьких і надвисоких вихідних напруг, від перенавантаження, перерозряду чи перезаряду батарей, від перегріву чи замикання. Правильна та модифікована синусоїда розширює сферу застосування інвертора, а спектр захистів береже прилад та електрообладнання.

 

Інвертор — ваша енергетична незалежність

 

Цей прилад гарантовано забезпечує тривалу автономну роботу. Це альтернативне джерело енергії дозволяє використовувати його навіть у місцях без енергозабезпечення, тобто ви отримуєте свою енергетичну незалежність. Разом з ним ви можете користуватися пристроями навіть там, де немає мережевої розетки живлення. Формування правильної та модифікованої синусоїди стає особливістю, яка розширює сфери застосування цього прилада. Інвертор буде незамінним для живлення сонячної енергетики, в автомобілях, кавових машин, а також на природі. А вихідна напруга у 220 Вольт робить його придатним для обслуговування майже всіх приладів у нашій країні.

Наша компанія «Правильне Електроживлення» до вашої уваги пропонує близько 90 моделей інверторів з правильною та модифікованою синусоїдою від  найвідоміших брендів: Luxeon, LogicPower, APC, Axioma energy та інших. Кожен із зразків супроводжується гарантією від виробника. А з нами особливо вигідно співпрацювати, адже ми допоможемо підібрати прилад, надамо гнучкі ціни та проведемо повну передпродажну перевірку. Ви в короткі терміни отримаєте своє замовлення, ми здійснюємо безкоштовну доставку в кожен куточок України. Придбайте інвертор та забезпечте собі енергетичну незалежність!

Попередні статті
social-icon
Loading...