Кошик
953 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Інфрачервоні плівкові обігрівачі

Інфрачервоні плівкові обігрівачі

Інфрачервоні плівкові обігрівачі

Наразі, при постійних підвищеннях цін на теплопостачання та паралельно поганій якості цієї послуги серед населення набирає обертів популярність альтернативних джерел обігріву оселі. Існує багато рішень цієї задачі, та одними із найпопулярніших приладів залишаються інфрачервоні плівкові обігрівачі. У наш час ці прилади мають стильний дизайн та високу ефективність, виглядає на стіні, як справжня картина, та майже не займає простору. Ми пропонуємо вам детальніше розглянути переваги і основні характеристики подібного обладнання та подивитись на інфрачервоні плівкові обігрівачі як на надійний та економічний спосіб альтернативного обігріву вашої оселі.

 

Інфрачервоні обігрівачі — тепла картина, яка вас зігріє

 

На ринку інфрачервоних обігрівачів представлено безліч моделей та модифікацій приладів даної категорії. Ви без проблем зможете підібрати для себе саме такий варіант теплої картини, який буде найкраще підходити до дизайну вашої оселі або офісу. Ви можете прикрасити інтер’єр стильною картиною або ж вибрати більш ефективні варіанти настінних інфрачервоних обігрівачів, плівка яких не містить на поверхні зображень.

Вибір і справді вражає, та серед безліч варіантів потрібно звертати увагу на декілька основних характеристик, які повинен мати сучасний інфрачервоний обігрівач:

 

  • характеристика напруги електромережі повинна збігатися з показником напруги електромережі в регіоні, для нашої країни це 220 В;
  • клас захисту оболонки повинен бути на рівні безпечного користування приладом як дорослими так і дітьми.

 

Компактні панелі з вуглеволоконною плівкою

 

Інфрачервоні плівкові обігрівачі — це економний спосіб зігріти себе у міжсезоння. При високих показниках ефективності  поверхні, що нагрівається, основою якої є вуглеволоконна плівка, ці прилади мають маленьку потужність, а завдяки цьому і низькі витрати енергії. Але це не єдине, що вигідно виділяє цей тип обігріваючих панелей посеред інших. Справа в тому, що панель, основою якої є вуглеволоконна плівка, дуже легко транспортується. Тільки уявіть собі, ви можете скласти свою улюблену теплу картину в компактний рулон та взяти з собою будь-куди. Тим паче компактна панель не займає багато місця і в розгорнутому стані, бо може бути встановлена на стіну, як звичайна картина! Якщо вас зацікавили альтернативні способи обігріву оселі за допомогою інфрачервоних плівкових обігрівачів, зателефонуйте нашому менеджеру та дізнайтесь ще більше про ці диво-панелі.

Попередні статті