Кошик
1045 відгуків
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Акумуляційні баки для системи опалення

Акумуляційні баки для системи опалення

Акумуляційні баки для системи опалення

Система опалення стала значно ефективнішою через застосування в її ланцюгу акумуляційного баку. Джерело доставляє тепло або холод в акумуляційні баки, де воно буде зберігатися до того часу, коли стане необхідним. Далі бак віддає рідину необхідної температури в систему опалення чи охолодження. Так у приміщенні встановлюється необхідна температура. Окрім цього, акумуляційні баки можуть використовувати санітарну воду, отже можуть постачати гарячу воду.

 

Універсальні акумуляційні баки для різних джерел тепла

 

Існує цілий ряд джерел тепла, з якими акумуляційний бак може вести плідну співпрацю. Він зберігає зайве тепло з твердотопливних, газових чи електричних котлів, бойлерів, теплових насосів, сонячних колекторів, камінної топки. А деякі моделі можуть працювати одразу з кількома різновидами джерел. До того ж, своєю роботою бак здатен продовжити строк експлуатації основних приладів, які постачають тепло. Вони працюватимуть значно менше, але користувач буде отримувати достатньо опалення чи гарячого водопостачання.

 

Економна та екологічна система опалювання

 

Зберігаючи джерело обігріву, таким же чином акумуляційний бак береже і ваші кошти, які було би необхідно витрачати на активнішу експлуатацію котла чи бойлера. Отже, ви отримуєте систему опалення, яка ефективно функціонує, але при цьому значно економніша. Коефіцієнт корисної дії теплоносія зростає, адже вся вироблена теплота використовується або зберігається до необхідності, а зайва просто не виготовляється. Окрім цього існують нічні тарифи, які за меншу ціну дозволяють наповнити акумуляційний бак вночі та користуватися системою опалення вдень. Варто також наголосити, що термоємність турбується про екологію. Акумуляційний бак сприяє зменшенню кількості продуктів згорання, які викидами осідають в атмосфері та легенях.

Зателефонуйте нам, та компанія «Правильне Електроживлення» надасть всю детальну інформацію щодо акумуляційних баків. Ми пропонуємо вам тільки найсучасніші методи поліпшення системи опалення, водопостачання, які збережуть ваші кошти та екологію нашої планети. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте гарантію якості на замовлення, швидку та безкоштовну його доставку. Забезпечте свою домівку теплом та гарячою водою більш екологічно та за меншу ціну!

Попередні статті
social-icon
Loading...