Кошик
1043 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Електромотори для човнів тм "Haswing", в чому секрет успіху!

Електромотори для човнів тм "Haswing", в чому секрет успіху!

Електромотори для човнів тм "Haswing", в чому секрет успіху!

Швидке зростання популярності електричних моторів для рибальських човнів зрозуміло всім, хто вже встиг спробувати ці пристрої на водної гладі.

Компактні, безшумні, зручні човнові електромотори туристи, рибалки та мисливці використовують в якості допоміжного, основного, підрулюючого або тролінгового двигуна.

Наразі електромотори для човнів виробляє велика кількість компаній зі всього світу, але ми пропонуємо звернути особливу увагу на продукцію ТМ Haswing. Чому? Про переваги моторів відомого бренду йдеться далі.

Електромотори Haswing - надійні та зручні рушії для човнів.

Транснаціональна компанія Haswing має своє коріння в найтехнологічнішій країні світу - Японії. Саме тому в кожному електричному моторі закладені новітні розробки та винаходи передової технічної думки.

Інженери Haswing вже півтори десятків років розробляють електричні мотори, які істотно відрізняються від більшості конкуруючих зразків завдяки досконалої конструкції та неперевершеної надійності. До важливих особливостей цих двигунів варто віднести:

            абсолютну екологічність та безшумність, що дозволяє використовувати їх на будь-яких водоймищах;

            дейдвуд виготовлений з вуглепластика, має меншу вагу в зрівнянні з металевими та при зіткненні з підводними перешкодами не пошкоджується, а згинається. Крім того, він зовсім не піддається корозії;

            дейдвуд має телескопічну конструкцію, що дозволяє легко змінювати глибину занурення гвинта;

            гвинти Haswing виготовляються з композитним матеріалів, легші та менш інерційні в порівнянні зі сталевими;

            телескопічний румпель може змінювати довжину від 21 до 35 см та нахил від +20 до -90 градусів, що дозволяє налаштовувати зручне керування та складати мотор для транспортування;

            міцний пластиковий кронштейн дозволяє надійно фіксувати мотор на будь-якому транці та має десять фіксованих кутів нахилу дейдвуда;

            на румпелі знаходяться 5 індикаторів рівня заряду акумулятора з аварійним червоним світлодіодом, що сигналізує про розряджання батареї до 10 відсотків;

            5 передач переднього ходу та 3 заднього дозволяють плавно змінювати швидкість руху та підбирати оптимальну швидкість човна для тролінгу.

Всі частини електромоторів Haswing, що занурюються в воду, виготовляються з композитних матеріалів та вуглепластика. Завдяки цьому повністю виключений ризик корозії як в прісній, так і в солоній воді і ці мотори без вагань можна використовувати в морських затоках та у солоних лиманах.

В асортименті компанії є мотори від маленького Haswing W-20, вартістю трохи більше сотні умовних одиниць, до потужного Haswing Osapian 80 з тяговим зусиллям більше 1 к.с. Це дозволяє зробити оптимальний вибір при мінімальних фінансових вкладеннях.

Використовувати електромотори Haswing найкраще разом з гелевими акумуляторами з ємністю від 40 Агод до 200 Агод.

Висновок

Маленькі та потужні, надійні та зручні у користуванні, надзвичайно тихі та абсолютно екологічні електричні мотори для човнів ТМ Haswing найкраще підходять для рибалок та мисливців. Жодна дичина або рибина не злякається безшумного наближення човна.

Купуйте електромотори Haswing та отримуйте якісний відпочинок на воді.

Попередні статті
social-icon
Loading...