Кошик
1031 відгук
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8600$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Сонячні батареї Альтек

Сонячні батареї Альтек

Сонячні батареї Альтек

Сонячні батареї від компанії «Альтек»: переваги та особливості

Інновація, що дарує світло, тепло та інші блага!

Брендове обладнання повністю забезпечує потреби в опаленні, водопостачанні та електроживленні. Altek є частиною сонячної електростанції, відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками, дуже легко монтується!

Арсенал батарей Altek

6 аргументів на користь сонячних батарей Altek

Автономна робота 
Робота сонячних батарей не залежить від централізованих джерел електропостачання. Це повністю автономна система, що робить оселю енергонезалежною.
Відмінна якість
Фотомодуль виготовлений із екологічно чистих та безпечних матеріалів. Термін експлуатації фірмового обладнання досягає 30-50 років.
Великий вибір моделей
Лінійка батарей Altek представлена моделями для переносних кемпінгових сонячних систем, резервного освітлення, створення енергонезалежної системи обігріву та водопостачання в квартирі та будинку.
Полі- і монокристалічна основа
Фотовловлюючі елементи сонячних батарей зроблені з полікристалічного або монокристалічного кремнію. А відомо, що електростанції з такими панелями найшвидше окупаються.
Демократична ціна
Виробник встановлює помірні ціни на обладнання, тому вам вистачить коштів на купівлю всіх необхідних елементів фотоелектричної системи (акумуляторних батарей, контролера заряду).
«Зелений тариф»
При повній комплектації мережевої станції можна перейти на державну програму «Зелений тариф». Суть програми полягає у купівлі надлишку електроенергії у приватних домогосподарствах. 

Тестувати панелі «Альтек»

Попередні статті
social-icon
Loading...