Кошик
1046 відгуків
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Чому «блимає» (мигає, моргає) світло в домі?

Чому «блимає» (мигає, моргає) світло в домі?

Чому «блимає» (мигає, моргає) світло в домі?

Одним із чинників моргання світла є перепади напруги в електромережі. Це насамперед зумовлено зношеністю, і перегрузом елекртромережі. До різких перепадів напруги в мережі призводить включення потужних електроспоживачів. А особливо коли у Вас сусід

Коли ввечорі Ви повертаєтеся до свого помешканя, то стикаєтесь з таким явищем, як моргання світла. Часом на це не звертаєш увагу, а іноді це створює неприємний дискомфорт. Чому світло має таку властивість як мигання і від чого це залежить?

Одним із чинників моргання світла є перепади напруги в електромережі. Це насамперед зумовлено зношеністю, і перегрузом елекртромережі. До різких перепадів напруги в мережі призводить включення потужних електроспоживачів. А особливо коли у Вас сусід затятий користувач зварювального апарату. Разом, усе це, дає велике навантаження на електромережу і як наслідок відбуваються різкі коливання напруги а відтак і коливання світлового потоку від джерел освітлення. Якщо це триває постійно то може пошкодитись техніка, і ми поневолі спостерігаємо таке явище як моргання світла. Щоб захистити техніку і зменшити моргання варто застосовувати стабілізатор напруги.

Стабілізатор нормалізує напругу до 220 В з певною похибкою, тим самим захищає техніку від перепаду напруги і в певній мірі зменшує моргання світла. А якщо в домі встановити енегозберігаючі лампочки то ефек «блимання» стане менше замітний.

Попередні статті
social-icon
Loading...