Кошик
954 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Коаксіальний кабель

Коаксіальний кабель являє собою кабель для проведення сигналу для різних систем. Його структура передбачає наявність центральної жилки-провідника, зазвичай виконаного з міді, котрий оточений внутрішньою пластиковою ізоляцією. А вона в свою чергу, обплетена металевою сіткою. Весь цей склад закритий єдиною оболонкою, що дозволяє передавати високочастотний сигнал з високою стійкістю та надійністю.

Основною перевагою даного виду кабелю є його захищеність від зовнішніх та внутрішніх перешкод та має можливість перенесення сигналу на великі відстані. Може встановлюватись на відстань та безперебійно передавати сигнал до 500м. Характеризується безперебійністю сигналу та відсутності підвисань, що є дуже важливим при перегляді відеозапису з камер у режимі реального часу.

Коаксіальний кабель завдяки своїй надійності та захищеності, та можливості передачі одночасно кількох сигналів (каналів) на різних частотах, активно використовується не тільки у відеоспостереженні, а й у різних технічних напрямах:  телебачення, комп’ютерні мережі, канали радіозв’язку тощо.