Кошик
1031 відгук
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8600$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

IP відеокамери

IP камери – відеокамери цифрового формату, передача сигналу яких відбувається через локальну мережу та інтернет. Особливістю та принциповою відмінністю даного виду камер є те, що вони легко під’єднуються та функціонують в мережі інтернет.

Процес від самого початку і до кінця відбувається так:
ІР камера фіксує зображення світлочутливою матрицею і перетворює сигнал в цифровий потік. Даний потік переноситься за допомогою звичайного LAN-кабелю (витої пари, довжиною до 100м) до мережевого комутатора (SWITCH) або роутера. Після цього, потік переходить вже безпосередньо до мережевого NVR або гібридного DVR. Даний відеореєстратор перетворює та записує цифровий потік на жорсткий диск або заносить відеозапис у хмарні сховища у мережі інтернет.
Можна переглядати сигнал у мережі інтернет досить просто без додаткового устаткування, так як ІР камера є, по-суті «міні-комп'ютером», який має свою ІР адресу.

Перевагами ІР камер є:

·         Розширення.  Якість зображення в IP є на порядок вище, ніж в аналогових та AHD(TVI, CVI) камер

·         Передача сигналу в цифровому вигляді не обов’язково потребує відео реєстратора

·         Дозволяє переглядати зображення з камери в будь-якій частині світу, якщо сигнал передається по мережевому LAN-кабелю, котрий підключений до мережі інтернет

·         При необхідності, можна легко доставити одну або декілька камер в готову мережу (потрібне лише вільне місце для кабеля у switch-комутаторі або роутері)

·         Широкі функціональні можливості перегляду та запису відео

·         Підключення за допомогою LAN-кабелю (витої пари), що є дешевшим за коаксіальний

Отже, зважаючи на можливості запису, перегляду та підключення відеокамер а також високої якості їх зображення, ІР камери по праву можна назвати найперспективнішими у своєму сегменті. Однією з найбільших раніше проблем ІР камер була порівняно висока ціна. Проте, останнім часом, на ринку спостерігається значне її зниження. Тому в майбутньому, цифрові відеокамери матимуть всі шанси для того, щоб повністю витіснити аналоговий формат із ринку.

social-icon
Loading...