Кошик
1036 відгуків
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8600$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Гібридні відеореєстратори (DVR)

У зв’язку з постійним розвитком та модернізацією систем відеоспостереження та їх комплектуючих, постає питання встановлення відео реєстратора, який матиме змогу працювати з будь-якими відеокамерами та їх комплектуючими. Гібридний відео реєстратор-чудове вирішення цього питання.

Гібридний DVR-відеореєстратор (DVR) – пристрій для прийняття, опрацювання, зберігання та відстворення відеосигналу користувачеві від камер відеоспостереження AHD, CVI, TVI, IP та аналогового типу.

Даний тип відеореєстраторів характеризує сучасний та модернізований процес роботи та ширші функціональні можливості, порівняно з стандартними відеореєстраторами.

Особливостями гібридних відео реєстраторів є:

·         Перш за все, це універсальне використання,що дозволяє безпроблемно під’єднувати та працювати з будь-яким типом відеокамер. Тобто  дозволяє підключати реєстратор до будь-якої системи відеоспостереження та під’єднувати до нього відеокамери, які найкраще їй підійдуть.

·         Легкість монтажу, налаштування та обслуговування

·         Відсутність стиснення відеопотоку, а відповідно, відсутність затримок та підвисань в системі, на відміну від ІР систем

·         Не має великих вимог до кабеля, може підключатися до відеокамер як за допомогою коаксіального кабеля (до 500 м), так і за допомогою витої пари(LAN – кабелю). А також може підключатися комбіновано, тобто одночасно, двома видами кабелів.

·         Висока якість зображення при розширенні HD та FullHD

·         Може підключатись до старих відеосистем, помітно підвищуючи роботу та модернізуючи її

·         Наші відеореєстратори чудово підтримують роботу з хмарними сервісами (Р2Р), що дозволяє віддалено контролювати та спостерігати за даною системою відео спостереження.

Тому гібридні відеореєстратори  мають широкі функціональні можливості та застосування, а відповідно, високі перспективи для розвитку та використання у системах відеоспостереження будь-якого типу, складності та масштабу.

social-icon
Loading...