Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Монокристалічні сонячні батареї

Найефективніші монокристалічні сонячні батареї

Більше 40 моделей якісного обладнання від топових світових виробників сонячних батарей, з безкоштовною доставкою любий куточок України.

До каталогу

3 причини замовляти у нас

• Завжди в наявності увесь асортимент якісної сертифікованої продукції від світових торгових марок.

• Послуга безкоштовної консультації та допомога у підборі обладнання, виїзд інженера на обєкт.

• Швидка доставка у всі регіони України, встановлення налагодження, гарантія з підмінним фондом.

Сонячна батарея — важливий крок до прогресу

Елемент
В основі складу монокристалічного фотомодуля — майже на 100% високо очищений кремній. Непорушна структура цього елементу забезпечує найвищу ефективність серед усіх типів сонячних батарей. Для виробництва фотоелектричних перетворювачів використовуються методи пленарної технології.

Склад
Сонячна панель включає у себе такі важливі компоненти, як фотоелектричні перетворювачі енергії, герметизуюча плівка ЕВА, захисна плівка, блок терміналів з електричними контактами, скляна плита, металеві шини, алюмінієвий каркас.

Експлуатація
Сонячні панелі монтуються у надійний корпус, що забезпечує експлуатаційний термін тривалістю 25-40 років. Встановити фотомодуль даного типу можна на даху заміського будинку, дачі, приміщенні цеху, на стадіоні тощо. Також це можуть бути і рухомі об’єкти, наприклад, яхта.

Доцільність
Для українських широт використання сонячних батарей є правильним рішенням, оскільки клімат країни максимально підходить для ефективної дії обладнання. Змінна хмарність та висока сонячна інсоляція — ідеальні умови для отримання оптимального результату.

Монокристалічні сонячні фотомодулі — вигідна інвестиція

Коштують такі сонячні фотомодулі дещо більше, ніж інші типи. Однак є одна безумовна перевага — ці монокристалічні батареї є ефективними навіть у хмарну погоду. І це далеко не всі гарні сторони цього пристрою.

Хочете дізнатися більше? Тоді ми чекаємо на ваш дзвінок!


1 2 ... 6