Кошик
953 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Імпульсні блоки живлення

Якісні мультифункціональні імпульсні блоки живлення без жодних труднощів автоматично перетворять струм зі змінною напругою 220 В та частотою 50 Гц у такий, що має стабільну постійну напругу 12 В та дозволяють живити нею один або декільки елементів системи відеоспостереження. Дані блоки живлення характеризуються високою надійністю, адже були створені з використанням новітніх технологій та досягнень.

Сфера застосування блоків живлення 12В

Найчастіше таке обладнання використовують для обслуговування техніки, що потребує напругу в 12 В — різні типи домофонів, сигналізацій (у тому числі, пожежних та охоронних систем), світлодіодного освітлення, а також камер та інших елементів відеоспостереження.

Автоматичні імпульсні блоки живлення

Високоякісні автоматичні імпульсні блоки живлення надійно захистять вашу техніку від:

  • різких небезпечних коливань вхідної напруги,
  • короткого замикання,
  • перевантаження мережі.

Важливо зауважити, що все управління здійснюється у автоматичному режимі. Крім того, блоки живлення дуже компактні й легкі, їх можна без проблем розмістити у приміщенні, не займаючи зайвого простору.

Наші блоки живлення уже довели свою надійність і завоювали довіру спеціалістів!

Вибираючи джерело живлення, слід враховувати:

1. Кількість струму, який споживає кожний пристрій в системі. Виходячи з сумарного споживання електричного струму всіма елементами системи відеоспостереження, можна підібрати оптимальну потужність для ДБЖ.
 
2. Відстань від відеокамери до блоку живлення. Визначається окремо для кожної камери. Потрібно враховувати, що при перевищені відстані може втрачатися якість сигналу.

3. Матеріал центрального провідника кабелю та його січення. Від цих характеристик кабеля залежатиме якість сигналу на великих відстанях, напруга та інші параметри.
 
4. Місце встановлення камер відеоспостереження. Виходячи з цього показника, вибирають тип джерела живлення: для приміщення або для вулиці, зі стабілізатором напруги або без нього.