Кошик
923 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Блоки живлення 12 В з функцією ДБЖ

Блок живлення з режимом роботи як ДБЖ 220 12В являє собою високоякісний імпульсний блок живлення наділений функцією ДБЖ і автоматичним зарядним пристроєм для батареї з повним комплексом захистів.

Принцип роботи імпульсного блока живлення 12В

Пристрій перетворює змінну напругу 220В з мережі в напругу постійного струму 12В, і в разі втрати напруги в електричній мережі, перемикає живлення від батареї. Коли подача напруги з електромережі буде відновлена, пристрій автоматично перейде в режим блока живлення від 220В і почне заряджання підключеної 12В акумуляторної батареї.

Чудове рішення для низки систем з необхідністю резервного живлення, наприклад аварійного освітлення, системи сигналізацій і ін.

Функція ДБЖ — безперебійна робота вашої техники

Сильні блоки живлення на 12В стануть справжніми рятівниками у екстрених ситуаціях. Завдяки прекрасній функції ДБЖ вони стали справжніми лідерами ринку. Плюси нашого обладнання полягають у надійному і безперебійному функціонуванні, довговічності й гарантії якісної і ефективної роботи. Імпульсний блок живлення надійно захистить систему від перепадів напруги та аварійних ситуацій. Під час виробництва обладнання використовуються передові технології, а сам процес проходить під уважним наглядом експертів.