Кошик
954 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

ДБЖ для відеоспостереження

Джерело безперебійного живлення 12В являє собою високоякісний блок живлення з автоматичним зарядним пристроєм для батареї з повним комплексом захистів.

Принцип роботи ДБЖ 12В

Пристрій підтримує безперебійну роботу системи відеоспостереження як методом перетворення змінної напруги 220В з мережі в напругу постійного струму 12В. А у випадку втрати напруги в електричній мережі, перемикає живлення до вбудованого акумулятора і деякий час живить систему від нього. Коли подача напруги з електромережі буде відновлена, пристрій автоматично перейде в режим блока живлення від 220В і почне заряджання підключеної 12В акумуляторної батареї.

Чудове рішення для низки систем з необхідністю резервного живлення, наприклад аварійного освітлення, системи сигналізацій і ін.

Функція ДБЖ — безперебійна робота вашої техники

Сильні блоки живлення на 12В стануть справжніми рятівниками у екстрених ситуаціях. Завдяки прекрасній функції ДБЖ вони стали справжніми лідерами ринку. Плюси нашого обладнання полягають у надійному і безперебійному функціонуванні, довговічності й гарантії якісної і ефективної роботи. Імпульсний блок живлення надійно захистить систему від перепадів напруги та аварійних ситуацій. Під час виробництва обладнання використовуються передові технології, а сам процес проходить під уважним наглядом експертів.

Вибираючи джерело живлення, слід враховувати:

1. Кількість струму, який споживає кожний пристрій в системі. Виходячи з сумарного споживання електричного струму всіма елементами системи відеоспостереження, можна підібрати оптимальну потужність для ДБЖ.
 
2. Відстань від відеокамери до блоку живлення. Визначається окремо для кожної камери. Потрібно враховувати, що при перевищені відстані може відбуватися спад напруги живлення. 

3. Матеріал центрального провідника кабелю та його січення. Від цих характеристик кабеля залежатиме якість сигналу на великих відстанях, напруга та інші параметри.
 
4. Місце встановлення камер відеоспостереження. Виходячи з цього показника, вибирають тип джерела живлення: для приміщення або для вулиці, зі стабілізатором напруги або без нього.