Кошик
1031 відгук
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8600$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Комплектація для монтажу сонячних батарей

Комплектація для підключення і монтажу СБ

Гарний вибір необхідних комплектуючих для установки сонячних батарей — від конекторів та кріплень до кабелів.

Подивитись асортимент

Головні переваги нашої співпраці

• Ви отримуєте дійсно якісне обладнання за найнижчими цінами.

• Ми надаємо професійну консультацію та допомогу при підборі.

• Доставляємо товари у будь-який регіон України безкоштовно.

4 особливості гарних комплектуючих 

Комплектація
Є можливість замовити кабелі для сонячних батарей різного діаметру або конектори. Також є готові комплекти для кріплення енергозберігаючих фотомодулів кількістю 2 та 4 штуки. Усі елементи комплекту призначені під стандартні розміри батарей з шириною до 1 м та товщиною рамки 35-45 мм. Також є можливість підібрати комплект, якщо у вас інші розміри фотомодулів.

Матеріал
Якщо ми говоримо про кріплення, то тут використовуються алюмінієвий сплав високого класу та нержавіюча сталь, які не схильні до корозійних процесів. Кабелі виготовляються з двошаровою ізоляцією, що робить їх стійкими до впливу зовнішніх факторів. Дана продукція — надійна та екологічно безпечна. Конектори виготовлені с висококласного пластику.

Надійність
Безпосередньо перед тим, як комплектуючі установлять, та вони розпочнуть повноцінно працювати, продукція проходить ряд тестових випробувань, одне з яких проводиться у заводських умовах виробника. Зазвичай термін експлуатації розрахований на 2 десятки років, а то й більше.

Гарантія
На всю продукцію розповсюджується гарантійні зобов’язання від виробника терміном до 10 років. Комплектуючі мають відповідні сертифікати якості та усю необхідну технічну документацію. Однак при виникненні будь-яких питань ви можете звернутися до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією.

Якісні комплектуючі — надійна робота системи

Ви можете звернутися до нас телефоном та отримати всю необхідну технічну інформацію і поради по ефективному використанню джерел альтернативної енергії.

Поспішайте оформити замовлення онлайн. 


1 2
social-icon
Loading...