Кошик
1043 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Увага! Асортимент СЕС розширився!

Увага! Асортимент СЕС розширився!

Увага! Асортимент СЕС розширився!

Оцініть новинки альтернативних джерел енергії! Облаштувавши свій дім мережевими сонячними електростанціями Ви можете суттєво зменшити витрати на електроенергію.

Увага! Асортимент СЕС розширився!

Зустрічайте новинки мережевих сонячних електростанцій!

Забезпечте свій дім, дачу, котедж, офіс альтернативним джерелом енергії — мінімізуйте затрати на електрику за умовами «зеленого тарифу»!

Каталог новинок

Автономні енергорішення: новинки 2017

Сонячна електростанція з полікристалічними фотомодулями. Забезпечує електроенергією будь-яку побутову чи офісну техніку. Реалізується в Україні з сертифікатами для зеленого тарифу. Всі елементи комплекту виготовлені із ударостійких матеріалів. Гібридна СЕС 2 кВт/год + резерв 2 кВт/год Сонячна електростанція з полікристалічними фотомодулями. Забезпечує електроенергією будь-яку побутову чи офісну техніку. Реалізується в Україні з сертифікатами для зеленого тарифу. Всі елементи комплекту виготовлені із ударостійких матеріалів. СЕС гібридного типу для невеличких домогосподарств підходить для користування власною електричною енергією та продажу залишку по «зеленому тарифу». Після заряджання акумуляторів-батарей енергія направляється у державну електромережу. Гібридна СЕС 4 кВт/год + резерв 4 кВт СЕС гібридного типу для невеличких домогосподарств підходить для користування власною електричною енергією та продажу залишку по «зеленому тарифу». Після заряджання акумуляторів-батарей енергія направляється у державну електромережу. Сонячна електростанція «Розширена» на фотобатареях прослужить більше 20 років. В комплект входить полікристалічна панель, мережевий інвертор, кабель для підключення, конектор. СЕС легко монтується, реалізується за найнижчими ринковими цінами! СЕС 10 потужністю кВт з можливістю розширення до 17 кВт Сонячна електростанція «Розширена» на фотобатареях прослужить більше 20 років. В комплект входить полікристалічна панель, мережевий інвертор, кабель для підключення, конектор. СЕС легко монтується, реалізується за найнижчими ринковими цінами!

Сонячна еклектростанція — справжнє ноу-хау!

Направляє надлишки електроенергії в державну мережу (по «зеленому тарифу») та заряджає акумуляторні батареї.
Орієнтована на об'єкти із нестабільним електропостачанням (дачний будинок, дім у сільській місцевості).
Відрізняється стійкістю до екстремальних погодних умов (снігу, поривів вітру, дощу та граду).
Доповнена інтелектуальною системою моніторингу, що дозволяє через телефон чи ПК переглядати параметри роботи.
Попередні новини
social-icon
Loading...