Кошик
972 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Потужна сонячна електростанція на дахах компанії

Потужна сонячна електростанція на дахах компанії

Потужна сонячна електростанція на дахах компанії

Найбільша у світі сонячна електростанція серед СЕС вмонтованих на даху

Одна з найпотужніших сонячних електростанцій вмонтовано у Гаазі на замовлення компанії Royal Dekker. Підприємство відоме своїм постачанням виробів з деревини, композитних матеріалів та алюмінію, як у середині країни так і за її межами. За іронією долі, фірма яка займається лісовим бізнесом вирішила вмонтувати електростанцію, щоб зменшити шкоду довкіллю та ефективно використовувати енергоресурси.

Загальна потужність сонячих фотомодулів становить 9,3 МВт ! Фотомодулі вмонтовані на 26 дахах загальною площею понад 155 000 м². Згенерована електроенергія від сонячних фотомодулів подається на 140 центральних мережевих інверторів тм Kaco New Energy модель Blueplanet 50.0 TL3 INT. Станом на 2017 рік, такий проект у Нідерландах є найпотужнішим серед електростанцій вмонтованих на даху.

З середини червня електростанція перекрила більше 90 % споживання електроенергії необхідної для внутрішнього споживання компанії Royal Dekker. Використання альтернативних джерел енергії дозволяє суттєво зменшити викиди СО2 у атмосферу, та покращити екологічний стан довкілля.

Попередні новини