Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Кредит "5-7-9" для покупки сонячної електростанції

Кредит "5-7-9" для покупки сонячної електростанції

Кредит для покупки сонячної електростанції під всласне споживання з адекватною відсотковою ставкою - це можливо!

Відтепер, суб’єкти малого та середнього бізнесу мають змогу отримати кошти в кредит під річною ставкою 5, 7 або 9%. Державна програма «5-7-9» передбачає державне пільгове кредитування ФОПів або підприємств для придбання майна, в тому числі, сонячних електростанцій, за умов створення нових робочих місць та розвитку бізнесу.

Кредит надається терміном до 5 років, за можливості рівномірного або адаптованого погашення, що дуже зручно для власників сонячних електростанції, адже виплати по «зеленому тарифу» протягом року здійснюються нерівномірно (влітку більше, взимку менше). Максимальна сума кредиту, в залежності від банку, який його видаватиме, становить 1,5-3 млн грн. Перший внесок, при цьому, становить 20% від суми кредиту. Комісія за оформлення становить 1-1,5%.

У випадку встановлення мережевої сонячної електростанції під власне споживання, період окупності становить 4-5 років це напряму залежить від потужності станції і вашого споживання. Гарантійний термін роботи 25 років, термін експлуатації такої станції має становити - 40 років. Вартість 1 кВт сонячної електростанції під ключ становить в середньому 480 дол, він виробить в рік 1200 кВт електроенергії в рік, тоді собівартість 1 кВт виробленої електроенергії становить наближено - 0,75 грн! Ви отримуєте конкурентну перевагу і нижчу собівартість своєї продукції на багато років вперед.

Це особливо вигідно для підприємств які споживають від 5000 кВт в місяць, основне споживання припадає на світлу пору доби, так як станція буде найефективніше виробляти електроенергію в цей час. В такому випадку, Ви зможете економити до 80 % спожитої електроенергії, і термін окупності буде понижатися!

Треба ще розуміти що вартість електроенергії з часом буде зростати, прогнозують що в Україні до кінця року вартість електроенергії для підприємств зросте на 10-20%, тому варто завчасно подумати про заходи економії і енергозбереження.

Якщо Вас зацікавило придбання сонячної електростанції з вигідною кредитною ставкою, телефонуйте за одним з номерів, які розміщені на нашому сайті і наші спеціалісти з радістю Вас проконсультують щодо термінів окупності саме для Вашого проекту, процедури та умов встановлення такої СЕС.

Другие новости