Джерело безперебійного живлення Stark Pro II 1000 RT
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Під замовлення
- Код: ST0001
Відправка з 19 травня 2026- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Stark Pro II 1000 RT - новітня модель джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням. Модель має компактні розміри і має можливість монтажу в стійку 19. Лінійка Stark Pro II розроблялась для забезпечення безперебійного електроживлення серверних стійок, медичних приладів, телекомунікаційного обладнання та інших високоточних пристроїв. До даного безперебійника можна під'єднати додаткові два зовнішніх акумулятори по 12 В. Крім цього дана лінійка ДБЖ мають вмонтовані акумуляторні батареї, та посилений зарядний пристрій.
Особливості Stark Pro II 1000 RT:
- Технологія подвійного перетворення, що забезпечує абсолютний захист під'єднаних пристроїв;
- Мікропроцесорне керування, що гарантує надійність та стабільність роботи ДБЖ;
- Коефіцієнт вихідної потужності, що дорівнює 1;
- Широкий діапазон роботи від вхідної напруги - від 110 В до 300 В;
- Автоматичне визначення частоти мережі ( 50 Гц або 60 Гц);
- Вмонтовані акумуляторні батареї для номінального часу автономної роботи;
- Можливість запуску ДБЖ від акумуляторів без загальної електромережі;
- Підключення додаткових батарейних модулів;
- Регулювання струму заряду для збільшення строку служби акумулятора;
- Інтелектуальний контроль для уникнення глибокого розряду батарей;
- Універсальний слот (Smart-slot) для розширених можливостей моніторингу та керування;
- Наявність портів USB або RS-232;
- Модернізоване програмно-апаратне забезпечення;
- Режим енергозбереження ECO;
- Сумісний з генераторами;
Stark Pro II 1000 RT мають можливість підключення додаткового SNMP адаптера. З його допомогою здійснюється керування роботою ДБЖ, а також моніторинг роботи пристрою з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі. В комплекті з ДБЖ надається програмне забезпечення та кабель типу RS232.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Струм заряду | 12 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 91 % |
| Час зарядки | 9 годин |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Висота | 88 мм |
| Вага | 11.6 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



