
Джерело безперебійного живлення Stark Pro II 2000 L (зовнішні АБ 48В, ЗП 2-12А)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Під замовлення
- Код: ST0007
Відправка з 15 липня 2026- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Stark Pro II 2000 L - новітня модель джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням. Модельний ряд Stark Pro II L розрахований на підключення додаткових акумуляторів заводського виробництва, або ж зовнішніх акумуляторів для збільшення часу автономної роботи. Лінійка Stark Pro II розроблялась для забезпечення безперебійного електроживлення серверних стійок, медичних приладів, телекомунікаційного обладнання та інших високоточних пристроїв. До даного безперебійника можна під'єднати додаткові два зовнішніх акумулятори по 12 В. Крім цього дана лінійка ДБЖ мають вмонтовані акумуляторні батареї, та посилений зарядний пристрій.
Особливості Stark Pro II 2000 L:
- Технологія подвійного перетворення, що забезпечує абсолютний захист під'єднаних пристроїв;
- Мікропроцесорне керування, що гарантує надійність та стабільність роботи ДБЖ;
- Коефіцієнт вихідної потужності, що дорівнює 1;
- Широкий діапазон роботи від вхідної напруги - від 110 В до 300 В;
- Автоматичне визначення частоти мережі ( 50 Гц або 60 Гц);
- Вмонтовані акумуляторні батареї для номінального часу автономної роботи;
- Можливість запуску ДБЖ від акумуляторів без загальної електромережі;
- Підключення додаткових батарейних модулів;
- Регулювання струму заряду для збільшення строку служби акумулятора;
- Інтелектуальний контроль для уникнення глибокого розряду батарей;
- Універсальний слот (Smart-slot) для розширених можливостей моніторингу та керування;
- Наявність портів USB або RS-232;
- Модернізоване програмно-апаратне забезпечення;
- Режим енергозбереження ECO;
- Сумісний з генераторами;
Stark Pro II мають можливість підключення додаткового SNMP адаптера. З його допомогою здійснюється керування роботою ДБЖ, а також моніторинг роботи пристрою з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі. В комплекті з ДБЖ надається програмне забезпечення та кабель типу RS232.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Основні | |
| Виробник | Stark |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Індикація | Цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 9 годин |
| Частота струму | 60 Гц |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 12 А |
| ККД, не менше | 91 % |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Ні |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Наявність холодного старту | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



