Сонячна панель BLUETTI PV200
22 564 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 999-11-31
Якщо потрібно, перетелефонуємо!
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сонячна панель BLUETTI PV200 - побудована на основі монокристалічних сонячних батарей, PV200 може перетворювати до 23,4% сонячного світла на сонячну енергію, заряджаючи ваші сонячні генератори навіть у погану погоду. Покриття ETFE та розподільна коробка IP65 розроблені таким чином, щоб витримувати будь-які подряпини та водяні бризки, що ідеально підходить для кемпінгу, риболовлі, походів тощо. (Запобігайте потраплянню дощу та не замочуйте у воді).

Розкладіть PV200, закріпіть підставки, відрегулюйте кут, щоб максимально збільшити кількість сонячного світла, і ви готові використовувати сонячну енергію для своїх генераторів:
- BLUETTI EB55 (537 Вт/год) + PV200: зарядка через 3 години;
- BLUETTI AC200P (2000 Вт/год) + 2*PV200: зарядка через 5,5 години;
- BLUETTI AC200MAX (2048 Вт/год) + 4*PV200: заряджайте за 3 години;
- BLUETTI AC300 + B300 (3072 Вт/год) + 8*PV200: заряджайте за 2,5 години;
- BLUETTI EP500PRO (5100 Вт/год) + 6*PV200: заряджайте як через 4,5 години.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.3 г |
| Ширина | 59 мм |
| Довжина | 226.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Bluetti |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна сонячна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 20.5 В |
| Стан | Вживані |
| Вихідний струм | 9700 мА |
| Основні | |
| Максимальна робоча температура | 65 |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Напруга | 220 |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Потужність | 200 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга холостого ходу | 26.1 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| ККД, не менше | 23.4 |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Напруга при максимальній потужності | 20.5 |
| Струм при максимальній потужності | 9.7 |
| Струм короткого замикання | 10.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 564 ₴











