Портативна електростанція LP CHARGER MPPT 300 (300W, 320Wh)
10 509 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Портативна електростанція Charger MPPT 300 від відомого українського виробника LogicPower. Головна особливість даної моделі це влаштований LiFePo4 акумулятор місткістю на 86400 мАч. Потужність даного рішення 300 Вт, вихідна напруга змінного струму від 110 до 220 В, частота 50/60 Гц. Ця електростанція стане вашим особистим помічником під час подорожі сім'єю в похід, майстерні чи невелику вечірку.
LP CHARGER MPPT 300 може заряджатись від сонячних панелей, має 2 виходу на 12 В, 2 USB на 5В/3А, невеличкий ліхтарик живленням в 1 Вт та автомобільну зарядку на 12 В. Дана станція має змогу працювати з малопотужними пристроями таких як смартфонів, ноутбуків чи для підзарядки дронів. Найкраще рішення в співвідношенні ціни та якості, яке знаходиться на ринку.
Даний пристрій характеризується високою стійкістю до вологи, через те, що портативний пристрій виконаний в герметичному корпусі та стійкий до високих температур. Виробники зробили LP CHARGER 300 легким та компактним, щоб ви з легкістю могли його брати з собою в піші походи, велопрогулянки тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Напруга акумулятору | 3.2 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 300 Вт |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 86400 |
| Основні атрибути | |
| Вихідний струм | 10000 мА |
| Напруження | 110 В |
- Ціна: 10 509 ₴



