Портативна електростанція LP CHARGER MPPT 1000
22 338 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Портативна електростанція CHARGER MPPT 1000 від відомого українського виробника LogicPower. Головна особливість даної моделі це влаштований LiFePo4 акумулятор місткістю на 288000 мАч. Потужність даного рішення 500 Вт, вихідна напруга змінного струму від 110 до 220 В, частота 50/60 Гц. Ця електростанція стане вашим особистим помічником під час подорожі сім'єю в похід, майстерні чи невелику вечірку.
LP CHARGER MPPT 1000 може заряджатись від сонячних панелей, має 2 виходу на 12 В, 2 USB QC3.0, 2 USB PD65W, невеличкий ліхтарик живленням в 1 Вт та автомобільну зарядку на 12 В. Дана станція має змогу працювати з малопотужними пристроями таких як смартфонів, ноутбуків чи для підзарядки дронів. Найкраще рішення в співвідношенні ціни та якості, яке знаходиться на ринку.
Даний пристрій характеризується високою стійкістю до вологи, через те, що портативний пристрій виконаний в герметичному корпусі та стійкий до високих температур. Виробники зробили LP CHARGER 1000 легким та компактним, щоб ви з легкістю могли його брати з собою в піші походи, велопрогулянки тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
- Ціна: 22 338 ₴



