Портативна станція LP CHARGER MPPT 700 Pro
19 475 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Портативна електростанція CHARGER MPPT 700 Pro від відомого українського виробника LogicPower. Головна особливість даної моделі це влаштований LiFePo4 акумулятор місткістю на 192000 мАч. Потужність даного рішення 700 Вт, вихідна напруга змінного струму від 110 до 220 В, частота 50/60 Гц. Ця електростанція стане вашим особистим помічником під час подорожі сім'єю в похід, майстерні чи невелику вечірку.
CHARGER MPPT 700 Pro може заряджатись від сонячних панелей, має 2 виходу на 12 В, 2 USB QC3.0, 2 USB PD65W, невеличкий ліхтарик живленням в 1 Вт та автомобільну зарядку на 12 В. Дана станція має змогу працювати з малопотужними пристроями таких як смартфонів, ноутбуків чи для підзарядки дронів. Найкраще рішення в співвідношенні ціни та якості, яке знаходиться на ринку.
Даний пристрій характеризується високою стійкістю до вологи, через те, що портативний пристрій виконаний в герметичному корпусі та стійкий до високих температур. Завдяки вбудованому потужному інвертору потужністю 700 Вт (Короткочасно 1400 Вт) та розеткам змінного струму з чистою синусоїдою 2*230 В, може живити найважливіші прилади як для дому, так і на вулиці. Виробники зробили CHARGER MPPT 700 Pro легким та компактним, щоб ви з легкістю могли його брати з собою в піші походи, велопрогулянки тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Напруга акумулятору | 3.2 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
- Ціна: 19 475 ₴



