

Портативна електростанція Jackery Explorer 500
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Jackery Explorer 500 - це компактна та легка, портативна електростанція, що стане чудовим рішенням при відсутності загальної мережі. Маючи потужність 518 Вт/год. та вбудований інвертор потужністю 500 Вт (пікова 1000 Вт), вона може працювати з більшістю побутових приладів, зокрема з мобільними телефонами, міні-морозильними камерами, ноутбуками, проекторами та ін.
Портативна електростанція оснащена літій-іонним акумулятором, що додає довготривалу експлуатацію пристрою при пікових навантаженнях, інвертор із чистою синусоїдою. На передній стороні приладу присутні 5 блоків: Інформаційний дисплей; блок для підзарядки портативної електростанції. 3 блоки для живлення техніки, серед яких два блоки здатні живити техніку по постійному струму та один блок живлення по змінній напрузі. Має 3 USB входи напругою в 5 В та 2.4 А. Блок змінної напруги оснащений роз'ємом під стандарт євро-вилки. Сумарна потужність під'єднаних пристроїв не повинна перевищувати 500 Вт. Портативна електростанція Jackery Explorer 500 підтримує 4 способи заряджання: розетка, генератор, автомобільну розетку та сонячні панелі

Jackery Explorer 500 через свої досить малі габарити (ДхШхГ: 301х193х242 мм) супер компактний, вага його всього лиш 6 кг, що дозволяє взяти його в невеличку подорож чи на кемпінг. Заряджати даний пристрій можна, як від мережі, так і від сонячних панелей, навіть від прикурювача вашого автомобіля можна! Гарантія - 2 роки
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.04 г |
| Висота | 301 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Jackery |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Додатковий акумулятор | False |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Захист | |
| Захист від перегріву | True |
| Захист від короткого замикання | True |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Наявність холодного старту | True |
| Захист від перевантаження | True |
| Захист від переполюсовки | True |
| Автоматичне регулювання напруги | True |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 10 |
| Максимальна вхідна напруга | 500 |
| Максимальна потужність | 500 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 500 |
| Допустима пікова потужність | 1000 |
| Час зарядки | 7 годину |
| Напруга акумулятора | 21.6 В |
- Ціна: Ціну уточнюйте



