

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000
58 800 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Jackery Explorer 1000 - це компактна та легка, портативна електростанція, що стане чудовим рішенням при відсутності загальної мережі. Маючи потужність 1002 Вт/год. та вбудований інвертор потужністю 1000 Вт (пікова 2+000 Вт), вона може працювати з більшістю побутових приладів, зокрема з мобільними телефонами, міні-морозильними камерами, ноутбуками, проекторами та ін.
Портативна електростанція оснащена літій-іонним акумулятором, що додає довготривалу експлуатацію пристрою при пікових навантаженнях, інвертор із чистою синусоїдою. На передній стороні приладу присутні 5 блоків: Інформаційний дисплей; блок для підзарядки портативної електростанції. 3 блоки для живлення техніки, серед яких два блоки здатні живити техніку по постійному струму та один блок живлення по змінній напрузі. Має 3 USB входи напругою в 5 В та 2.4 А. Блок змінної напруги оснащений роз'ємом під стандарт євро-вилки. Сумарна потужність під'єднаних пристроїв не повинна перевищувати 1000 Вт. Портативна електростанція Jackery Explorer 1000 підтримує 4 способи заряджання: розетка, генератор, автомобільну розетку та сонячні панелі

Jackery Explorer 1000 через свої досить малі габарити (ДхШхГ: 333x233х283 мм) супер компактний, вага його всього лиш 10 кг, що дозволяє взяти його в невеличку подорож чи на кемпінг. Заряджати даний пристрій можна, як від мережі, так і від сонячних панелей, навіть від прикурювача вашого автомобіля можна! Гарантія - 3 роки
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 333 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Основні | |
| Виробник | Jackery |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Час зарядки | 8 годин |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
- Ціна: 58 800 ₴



