


Сонячний комплект електростанції Premium на 12 кВт
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Компанія "Правильне електроживлення" пропонує до розгляду сонячний комплект електростанції 12 кВт для резервного чи автономного живлення дачі, офісу чи будинку, власною електроенергією. При інсталяції даного комплекту рекомендуємо дотримуватися всіх правил безпеки, ретельно перевіряти правильність підключення та лише тоді запускати систему. Підходить для більшості електроприладів як побутових, так і промислових із сумарно потужністю навантаження до 12 кВт. Запропонована станція є гібридною, при потребі вона може генерувати надлишки по "Зеленому тарифі", проте може працювати із мережею через функцію пріоритету - можливість дозаряду акумуляторних батарей від мережі, у випадку недозаряду від сонячних батарей (зимовий період, нічний час, пахмурний день).
Принципова схема роботи:

Про обладнання:
Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG05LP3-EU. Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG05LP3-EU - одне з кращих рішень для побудови високоефективної системи резервного живлення в вашому будинку, дачі, офісі чи підприємстві. Інвертор працює в трьохфазній мережі, легко масштабується в 30 кВт станцію. Гібридну СЕС доцільно використовувати тоді, коли вам потрібно автономне джерело живлення та підключення до Зеленого тарифу. В цілому, інвертор відрізняється високою якістю щодо його ціни, і високою ефективністю роботи в комплексі сонячної електростанції. Повна сумісність з літій-залізо фосфатними, літій-іонними та AGM/GEL акумуляторів. Основна особливість цієї моделі - ефективність до 97.6 % та наявність 2/2+1 MPPT трекерів. Що для інверторів такого типу вважається справді чудовими характеристиками. Головна його особливість можливість роботи з генератором, сенсорний дисплей та моніторингова система.
Двосторонні монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR8-66HGD-615M. Цей фотомодуль відповідає за збір сонячної енергії та її перетворення в повноцінну електроенергію для живлення господарства, максимально використовуючи потенціал двосторонньої генерації. Потужність фотомодуля становить 615 Вт, він побудований на базі інноваційних фотоелементів N-типу (HPDC) за технологією Bifacial. Температурний коефіцієнт потужності для панелі становить всього -0.28 %/℃, що робить її надзвичайно ефективною в умовах літньої спеки. ККД фотомодуля сягає вражаючих 22.8%, а завдяки подвійному загартованому склу забезпечується додатковий виробіток енергії від відбитого світла (до +25% залежно від умов встановлення). Розмір сонячної панелі: 2382х1134х30 мм. Вага — 33.5 кг. Модель вирізняється преміальною стійкістю до деградації (LID/LeTID) та підвищеною механічною міцністю завдяки технології подвійного скла.
Акумулятор. Акумуляторна батарея Dyness DL5.0C — один з кращих зразків літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) систем накопичення енергії, яка має високу надійність, стабільність роботи та оптимальний запас потужності у 5.12 кВт-год. Акумулятор виготовлений на основі сучасних літій-залізо-фосфатних елементів, що відрізняються підвищеною термічною стабільністю та безпекою. Як відомо, компанія Dyness є світовим технологічним лідером у сфері ESS (систем зберігання енергії) та тісно співпрацює з провідними виробниками інверторів, такими як Deye, Victron та Luxpower, для створення максимально сумісних рішень. Застосування таких акумуляторних батарей є досить широким: в системах резервного живлення, в комплекті з блоком безперебійного живлення, з автономними чи гібридними інверторами, а також у масштабованих сонячних станціях. Ми рекомендуємо їх для використання там, де важливий надзвичайно високий ресурс циклів, пожежна безпека, можливість легкого нарощування ємності та сучасний інтелектуальний моніторинг. Термін служби становить понад 15-20 років (понад 6000 циклів). Енергомісткість даного зразку — 5.12 кВт-год. Габарити: 558х545х150 мм.
Кабель. Комплект сонячної електростанції поставляється спеціалізованим кабелем Top cable 6.0 ММ розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного проводу, та подвійної ізоляції яка стійка до ультрафіолетового випромінення. Діаметр проводу складає 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати при передачі електроенергії, та збільшує його стійкість від зовнішніх факторів.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR8-66HGD-615M Bifacial (615 Вт, монокристал, 12 років гарантії) - 20 шт. | 105 $ | 2 100 $ |
| Гібридний інвертор | ||
| Deye SUN-12K-SG04LP3-EU (12 кВт, 2/2+1 МРРТ, 3 фаза, 26+13 A) - 1 шт. | 1 880 $ | 1 880 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм - 130 м | 1.2 $ | 156 $ |
| Акумулятори | ||
| Dyness DL5.0C (48В, 6000 циклів, 10 років гарантії) - 5.12 кВт - 3 шт. | 860 $ | 2580 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН по змінному струму, плавкі запобіжники, електрощиток, ОПН - 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення дахове (S-профіль, шпильки, прижим кінцевий, міжпанельний) - 18 шт. | 35 $ | 630 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, налаштування й інше. | 850 $ | 850 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрат матеріали | 40 $ | 40 $ |
| ЗАГАЛЬНА СУМА: | 8 416 $ | |
Принцип розміщення та продуктивність
Потужність сонячного поля станції становить 12.3 кВт, отож вона з легкістю вмонтується на дах навіть невеликої площі або на прибудинкову конструкцію. Необхідна площа для встановлення — близько 60–65 кв. м. Річна продуктивність станції (з урахуванням двосторонньої генерації панелей) — до 15 500 кВт·год.
Технічні характеристики:
- Упродовж 1 доби система здатна згенерувати: від 10–15 кВт·год (у похмурий зимовий день) до 85–95 кВт·год;
- В середньому за місяць протягом року система генерує: 1290 кВт·год;
- Запас закумульованої електроенергії: 15.36 кВт*год;
- Потужність інвертора: 12 кВт (встановлена потужність сонячного поля — 12.3 кВт);
- Площа поверхні під систему: близько 60-65 кв. м.
Техніко-економічні дані:
| Параметр | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Гібридна |
| Номінальна потужність, кВт | 12 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 12.3 |
| Напрям встановлення по азимуту | Південь |
| Кут встановлення, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м. кв. | 70 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна виробітка в місяць(+-8 %), кВт*год | 400 |
| Максимальна виробітка в місяць (+-8 %), кВт*год | 2250 |
| Середньорічна виробітка (+-8 %), кВт*год | 15300 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 12.3 |
| Модель сонячної панелі | Longi Solar LR8-66HGD-615M Bifacial |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 615 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 2382х1134х30 |
| Кількість в СЕС | 20 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 12 років |
| Загальні параметри гібридного інвертора: | |
| Виробник | Deye |
| Модель | SUN-12K-SG05LP3-EU |
| Кількість трекерів, шт. | 2/2+1 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 12 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 13.2 |
| Максимальна потужність, DC - сонячного поля, кВт | 15.6 |
| ККД, % | 97.6 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 422х699.3х279 |
| Вага, кг | 33.6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Продуктивність | 12.3 кВт*год |
| Потужність | 12 кВт |
| Кількість панелей | 20 шт. |
| Потужність панелі | 615 Вт |
| Напруга панелі | 40.71 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Термін служби | 12 років |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 336 кг |
| Довжина | 422 см |
| Ширина | 669.3 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



