Акумуляторна батарея DEYE BOS-G PRO LiFePO4 HV 51.2 V 100AH 5.12 kWh | високовольтова збірка
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Під замовлення
- Код: Deye_HV_ AKB_ PRO
Відправка з 05 червня 2026- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Deye ESS (Energy Storage System) являє собою передову акумуляторну батарею, розроблену з метою ефективного зберігання та використання електричної енергії. Це рішення є ключовим компонентом для систем, що працюють на відновлюваних джерелах енергії, таких як сонячні панелі, а також для забезпечення надійності та гнучкості енергетичних систем у різних секторах. Deye ESS пропонує високотехнологічне, ефективне та надійне рішення для зберігання енергії, що дозволяє використовувати електроенергію більш раціонально та стійко. Це ідеальний вибір для тих, хто прагне оптимізувати використання відновлюваних джерел енергії та забезпечити себе від енергетичної небезпеки.
Deye BOS-G PRO LiFePO4 HV 51.2 V 100 Ah - це літій-залізо фосфатна акумуляторна батарея відомого світового бренду Deye. Ця батарея ідеально підходить для використання в сонячних електростанціях, будучи сумісною з інверторами Deye вона може легко інтегруватись в систему без зайвих проблем, дана збірка використовується в різноманітних застосуваннях від домашніх до комерційних систем. Акумуляторна збірка може складатись від 5 до 17 акумуляторних батарей та 1 BMS-модуля, мінімальна напруга збірки - 256 В, а максимально можлива - 870,4 В. Ємкість акумуляторної батареї - 5.12 кВт, номінальна напруга - 51.2 В, а ємкість - 100 Аh, складається з літій-залізо фосфатних комірок, кількість циклів заряду/розряду - 6000.

Збірка акумуляторних батарей є модульна, вона може розширюватись з 20.48 кВт до 87.04 кВт. Рекомендований струм заряду/розряду - 50 A, пікове (протягом 2 хвилин при 25 градусів тепла) - 125 A. Робоча температура від -20°С до +55°С (при розряді), робоча температура при заряді - від 0 до +55°С, комунікаційний порт CAN2.0/RS485.
Ціна та комплектація високовольтової системи:
- 5 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 5 490 $
- 6 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 6 110 $
- 7 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 7 330 $
- 8 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 8 250 $
- 9 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 9 170 $
- 10 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 10 090 $
- 11 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 11 010 $
- 12 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 11 930 $
- 13 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 12 850 $
- 14 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 13 770 $
- 15 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 14 690 $
- 16 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 15 610 $
- 17 шт. акумуляторних батарей BOS-GM5.1 та 1 шт. BMS модуль HVB750V/100A-EU = 16 530 $
Габаритні розміри акумуляторної батареї (ШхДхВ) - 440х570х133 мм, вага - 44 кг, габаритні розміри BMS - модуля: 440х570х150 (ШхДхВ) мм, вага - 15.5 кг. Гарантія на збірку - 10 років.
Комплектація збірки:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 133 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте









