Стабілізатор напруги Елекс Ампер У 12-1/25 v2.1 (5,5 кВт)
15 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: Ампер 2.1
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Однофазний симісторний стабілізатор мережевої напруги Елекс Ампер У 12-1/25 А V 2.1 виготовлений в Україні (Одеса) із якісних
імпортних комплектуючих. Використані швейцарські (STMicroelectronics) симісторні силові ключі BTA41-800B, що комутують тороїдальний автотрансформатор, управління здійснює американський мікроконтролер Atmel. Пристрій володіє відмінними характеристиками та показниками якості, надійності про що свідчать три роки гарантії та числені відгуки покупців. Вихідна напруга з пристрою становить 220 В +/- 3,5% (213-227 В), що достатньо для побутової техніки дому, офісного обладнання та більшості промислового та медичного устаткування. Захистить від завищеної/заниженої вхідної напруги, короткого замикання, перенавантаження. Оснащений інтелектуальним охолодженням (примусовим) яке вмикається лише при перегріві силової частини - симісторних ключів та автотрансформатору. Цифровий дисплей пристрою відображає:

Сфера застосування:
- Офісна техніка;
- Невеликий будинок;
- Дача чи квартира;
- Морозильне обладнання;
- Електроінструмент;
- Інші електроспоживачі сумарною потужністю навантаження до 5 кВт.
Схема підключення:

Провести підключення вхідних і вихідних проводів за схемою, зображеною на рисунку 8 (для однофазної мережі), де L - це фазний провід, N - нульовий провід, РЕ - провід заземлення. Для трифазної мережі зробити підключення за схемою, зображеної на рисунку 9, де L 1, L 2, L 3 - фазні проводи, N - нульовий провід, РЕ - провід заземлення. Рекомендовані мінімальні і максимальні перерізи проводів для підключення стабілізатора вказані в технічних характеристиках. Зверніть увагу, підключення стабілізатора робити «в розрив» фазного проводу, з'єднання корпусу стабілізатора з нульовою шиною - ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! При трифазному підключенні захист від неповнофазного режиму в даному стабілізаторі відсутня.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність - 5 500 Вт;
- Номінальний струм - 25 А;
- Автоматичний вимикач - 25 А із перезавантажувальною характеристикою В;
- Робочий діапазон напруги - від 100 В до 295 В;
- Тип автотрансформатора - тороїдальний;
- Силові ключі - симістори;
- Кількість ступенів перемикання автотрансформатора - 12;
- Діапазон стабілізації - від 145 В до 275 В;
- Час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мсек;
- Вихідна напруга - від 215 В до 225 В, за вхідної напруги 145-275 В;
- Точність стабілізації 220 В +/- 3,5%;
- Затримка на увімкнення - 10 сек;
- Відмикання за неправильної частотності - вихід за межі 45-65 Гц;
- Режим транзит (BYPAS) - є;
- Захист від перегріву силових ключів (тиристорів) та трансформатору - 60 град цельсія - вмикаються вентилятори ожолодження, відмикання - 55 град цельсія (із затримкою 7 хвилин), відключення навантаження -85 град цельсія та повторне підключення 55 град цельсія;
- Підключення до мережі - через клемну колодку;
- Гарантійні зобов'язання - 3 років!;
- Габаритні розміри (ДхШхВ) - 460х275х165 мм;
- Маса - 21 кг.
Переваги даного стабілізатору напруги:
- Перезавантажувальна здатність;
- Практично безшумний;
- Призначений для безперервної роботи;
- Високий ресурс роботи (понад 10 років);
- Якісні (імпортні) комплектуючі.
Недоліки:
- Ступеневий тип стабілізації.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Основні | |
| Виробник | Елекс |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 8.8 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 9 кВА |
- Ціна: 15 800 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна корока










