Стабілізатор напруги Елекс Герц У 36-1-25 v3.0 (5.5 кВт)
25 400 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Новинку серед стабілізаторів напруги на українському ринку представила тм. Елекс випустивши нову модель стабілізатора Герц У 36-1-25 V3.0. Даний стабілізатор суттєво відрізняється від типових стабілізаторів які існують в цей момент на українському ринку силової електротехніки. Такий стабілізатор характеризується високою точність стабілізації яка може коливатися у межах +/-3 В (220 +/-1%). Принцип роботи нормалізатора - симісторний. Використання симісторних ключів надає високу швидкодію стабілізації напруги (20 мс), тривалий термін роботи та безшумність у роботі.

Стабілізатор напруги Елекс Герц У 36-1-25 V 3.0 оснащений великим графічним дисплеєм, який відображає як робочі параметри, так і інтерфейс меню налаштувань нормалізатора. Користувачу доступно вибрати мову на якій буде відображатися інформація на графічному дисплеї (українська, російська, англійська). Головною перевагою даного стабілізатора є можливість встановлення вихідної напруги у діапазоні 200-230 В, а також регулювання порогу відключення в межах 60-135 В. Тороїдальний тип автотрансформатора, який застосовується у даному апараті, дозволяє дещо підвищити коефіцієнт корисної дії зменшивши при цьому масогабаритні показники порівнюючи з Ш подібним трансформатором. Охолодження даного пристрою здійснюється з використанням двох вентиляторів які мають можливість змінювати інтенсивність роботи в залежності від температури силової частини. Слід збагнути увагу що вентилятори вмикаються лише при тривалому навантаженні стабілізатора близького до номінальної потужності.
Схема підключення:

Провести підключення вхідних і вихідних проводів за схемою, зображеною на рисунку 8 (для однофазної мережі), де L - це фазний провід, N - нульовий провід, РЕ - провід заземлення. Для трифазної мережі зробити підключення за схемою, зображеної на рисунку 9, де L 1, L 2, L 3 - фазні проводи, N - нульовий провід, РЕ - провід заземлення. Рекомендовані мінімальні і максимальні перерізи проводів для підключення стабілізатора вказані в технічних характеристиках. Зверніть увагу, підключення стабілізатора робити «в розрив» фазного проводу, 'єднання корпусу стабілізатора з нульовою шиною - ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! При трифазному підключенні захист від неповнофазного режиму в даному стабілізаторі відсутня.
На дисплеї можна спостерігати за наступними параметрами електромережі:
- Вхідна напруга;
- Вихідна напруга;
- Задіяні силові ключі;
- Температура вихідних ключів;
- Температура вхідних ключів;
- Температура трансформатора ;
- Частота електромережі;
- Потужність навантаження;
- Струм навантаження.
Характеристики:
- Виробник - Елекс (Україна);
- Модель - Герц У 36-1-25 V3.0;
- Гарантія - 3 років;
- Робочий струм - 25 А;
- Вихідний автомат класу - С;
- Номінальна потужність - 5.5 кВт;
- Тип стабілізації - симісторний;
- Метод стабілізації - ступеневий;
- Робочий діапазон стабілізації 60-285 В;
- Діапазон стабілізації 120-260 В;
- Точність стабілізації +/-3 В (+/- 1%);
- Кількість ступеней перемикання - 36;
- Час перемикання - 20 мс;
- Тип трансформатора - тороїдальний;
- Режим транзит - так;
- Технологія перемикання симісторів - матрична;
- Дисплей - графічний;
- Вхідний/вихідний фільтр низьких частот - так;
- Система інтелектуального охолодження - так;
- Тип монтажу - навісний;
- Вага - 18 кг;
- Габаритні розміри 475x280x165 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Основні | |
| Виробник | Елекс |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| ККД, не менше | 98 % |
| Мінімальна вхідна напруга | 60 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 20 |
- Ціна: 25 400 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка








