Блок безперебійного живлення Logicpower LPY-W-PSW-3000VA+ (2100Вт, 48В)
19 753 ₴
- В наявності
- Код: LP4147
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Блок безперебійного живлення Logicpower LPY-W-PSW-3000VA+ з можливістю
навісного кріплення
![]() |
ДБЖ Logicpower LPY-W-PSW-3000VA+ є цілком автоматичним пристроєм, який автоматично заряджає акумуляторні батареї, стабілізує стрибки напруги та автоматично перемикається на автономне живлення від акумуляторних батарей у разі пропадання електроенергії в мережі. Модель оснащена великим інформативним цифровим дисплеєм, тороїдальним трансформатором, якісними подвоєними клемами на акумуляторну батарею та можливості настінного кріплення. Також дане джерело безперебійного живлення можна використовувати по закінченню опалювального сезону без акумуляторних батарей у якості стабілізатора напруги! |
Для підключення безперебійника потрібно чотири акумуляторні батареї 12 В послідовно з'єднані. Правильна синусоїда вихідної напруги дає змогу під'єднати будь-яку техніку сумарним навантаженням не більше 2,1 кВт.Модель оснащена клемним підключенням навантаження та має 2 вихідні євро-розетки.


Безперебійний блок Logicpower LPY-W-PSW-3000VA+ захистить Вашу техніку від коливань напруги, короткого замикання та аварійного чи планового відключення електроенергії.Модель оснащена захистом від перезаряду/розряду акумуляторної батареї, від перенавантаження блоку, теплового перегріву (активне охолодження).
Особливості
|
1
|
Правильна синусоїда |
4
|
Наявність LCD дисплею |
|
2
|
Можливість заряду АКБ струмом до 20А |
5
|
Можливість роботи без акумуляторних батарей як стабілізатор |
|
3
|
Вмонтований стабілізатор напруги |
6
|
Мікроконтролерне керування |
Інші переваги від придбання пристрою




Можливість оплати товару за місцем проживання
Офіційна гарантія від виробника на 2-річний строк
Телефонна консультація при виникненні будь-яких питань, пов’язаних з товаром
Безкоштовна доставка по Україні
| Висока надійність та простота експлуатації (не потрібно здійснювати додаткові налаштування) є головними перевагами, які отримає кожен користувач! |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 20 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 2100 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Час зарядки | 10 годин |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована температура приміщення | Від 0 до 40 град |
| Вихідна напуга від батареї | 220 В +/- 3% |
| Габарити | 540х335х155 мм |
| Номінальна напуга акумуляторної батареї | 48 В, рекомендованою ємністю до 200А/рік |
| Діапазон стабілізації вхідної напруги | Від 140 до 275 В, 45-65 Гц (без переключення на акумуляторну батарею) |
- Ціна: 19 753 ₴













