Електромотор для човна HasWing W-20 12V 20LBS
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: W-20
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Електромотор HasWing
![]() |
Електромотор для невеликил човнів ПВХ Haswing W-20 12V 20LBS призначений для використання в якості основного рушія на легких човнах, чи допоміжного пристрою на катерах. W-20 12V 20LBS ― дуже компактний електромотор з потужністю 144 Вт, що дозволяє купити човен ПВХ під мотор з вантажопідйомністю до 350 кг. Можна встановлювати на транець висотою 380 мм, тому можна купити човен ПВХ в стандартній комплектації. Електромотор W-20 12V, 20LBS є безшумним, екологічним і нешкідливий в роботі. Для повноціної роботи рекомендовано гелевий акумулятор, 12В, ємністю від 18 агод і більше. |


Управління оборотами здійснюється за допомогою висувного поворотного румпеля. Хід мотора східчасто регулюється в межах двох позицій вперед і двох ― в реверсивному напрямі. Висота дейдвуда налаштовується оператором довільно.
Основні переваги
|
1
|
Тиха робота (рівень шуму не більше 30 dB, найнижчий показник серед електромоторів) |
5
|
Зручність в експлуатації |
|
2
|
Мале енергоспоживання |
6
|
Екологічність |
|
3
|
Максимальне тягове зусилля |
7
|
Найменша вага в своєму класі, можна хоч в рюкзаці переносити (2,3 кг) |
|
4
|
Ергономічний дизайн |
8
|
Мала вартість |
Короткий відеоогляд роботи Haswing W-20 12V 20LBS
Переваги від покупки




Доступна ціна при високій якості товару
Гарантія якості від виробника
Зручність і простота оформлення замовлення
Безкоштовна доставка по всій території України
| Зручний, малогабаритний і недорогий електромотор ідеально підійде для риболовлі чи охоти в прісних водоймах, де немає сильної течії. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haswing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Рух по мілководдю | Так |
| Індикатори | Заряду акумулятора |
| Кількість лопатей | 2 шт. |
| Матеріал гвинта | Пластик |
| Потужність | 0.4 к. с. |
| Положення передач | Назад, Вперед |
| Система управління | Румпельна |
| Тип | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Кут повороту | 180 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Кількість передач | 2 / 2 |
| Максимальна довжина човна | 400 см |
| Максимальна маса човна | 350 кг |
| Максимальний струм споживання | 12 А |
| Напуга живлення | 12 В |
| Регулювання занурення гребного гвинта | Так |
| Регулювання нахилу мотора | Немає |
| Спосіб кріплення | Транцевий |
| Телескопічний румпель | Так |
| Тяга | 20 Lbs |
| Управління | Румпельне |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картона коробка










