Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

ОПТ / Партнерам

Шановні клієнти, друзі, майбутні партнери і дилери, всі кому ми можемо принести користь, в нас є 4 основні програми, по яким Вам можливо буде цікаво працювати з нашою компанією "Правильне електроживлення":

Програма №1 - Порекомендуй другу, нашу компанію до співпраці - отримай ціний подарунок чи грошову винагороду!

Дана програма найкраще підходить, партнерам які ще не мають досвіду продажів і виконання замовлення по наші продукції, але хочуть заробляти, наприклад Ви маєте зацікавленого друга в наші продукції, рекомендуєте нас до співпраці і отримайте бонус від 1 ... 5 % від суми його замовлення. Начислення бонусу відбувається після повної оплати клієнта, протягом 14 днів.

Наша вигода - ми розуміємо що кожний клієнт, який приходить до нас, це витрачені кошти на рекламу, за допомогою Вас, ми зменшуємо рекламний бюджет, а зекономлені бюджети, надаємо Вам! 

Програма №2 - Дроп-шипінг, відправляй для своїх клієнтів від нас замовлення, отримуй прибуток!

Найккраще підходить для партнерів, які працюють без свого складу, інсталяторів, електромонтажників, невеликих непрофільних організацій. Ви знаходите клієнта, який робить у Вас замовлення, ми його виконуємо, після оплати, Ви отримуєте різницю, між патнерською ціною і ціною продажу!

Програма №3 - Дилерський оптовий прайс - роби постійні замовлення, працюй з максимальною знижкою!

У Вас стабільні продажі нашої продукції, Ви робите постійні закупки, таким партнерам ми надаємо найкращі цінові пропозиції на ринку України, допомагаємо в організації продаж, рекламній підтримці, доставці, зберіганні, консультація по технічних, юридичних, організаційних і інших питаннях!

Програма №4 - Ставай ексклюзивним представником нашої компанїі у своєму регіоні!

Наша співпраця набирає обертів, кількість замовлень зростає, для Вас можливі найкращі умови і екслюзивні права бути нашим представником у своєму регіоні. Ми допомагатимемо у всіх бізнес процесах, Ваші проблеми, це і наші проблеми, будимо вирішувати разом!