Кошик
1043 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8500$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Комплекти резервного живлення

Готові енергорішення — ДБЖ + АКБ

Оптимізовані і збалансовані комплекти безперебійника і акумуляторної батареї для забезпечення безперервним живленням побутових та інших приладів.

Обрати комплект

Збалансовані комплекти ДБЖ + АКБ від компанії «Правильне електроживлення» являються відмінним рішення для автономної роботи газового котла, міні АТС, POS-терміналів, системи автономного опалення, системи водопостачання (насоси підкачки), системи відеоспостереження, комп'ютерів і ноутбуків, резервного освітлення і т.п.

6 «За» на користь готових енергорішень

 

Наші спеціалісти подбали про те, щоб ви не тратили свій час на підбір необхідного обладнання, а відразу отримали оптимальне рішення для вирішення свої потреб.

Купуючи готові комплекти ДБЖ + АКБ, ви отримуєте надійне і 100% ефективне джерело енергії для використання в домашніх умовах, офісі чи на виробництві.

Запропоновані вам комплекти енергорішень являються оптимізованими за потужністю і призначенням, тому максимально ефективно виконують свої функції.

Ефективно регулюють навантаження, убезпечують мережу від частих збоїв і перепадів напруги, чим захищають техніку від виходу зі строю і можливих поломок.

В залежності від потужності використаних пристроїв, готові енергорішення можуть використовуватися як для одного енергоспоживача, так і для цілої групи приладів.

Здатні забезпечити тривалу автономну роботу підключених приладів у разі відключення електроенергії. Тривалість роботи напряму залежить від ємності АКБ.

Безперервне і автономне електроживлення можливе!

Обирайте і замовляйте вже зараз готові енергорішення ДБЖ + АКБ із нашого каталогу, і отримуйте можливість користуватися електроприладами постійно.

Якість та ефективність гарантуємо!


Для полегшення вибору, безперебійного блока живлення і акумуляторної батареї, ми пропонуємо оптимальні комплекти безперебійника з акумулятором для котельної автоматики, і іншого.
social-icon
Loading...