Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Аксесуари для акумуляторних батарей

Інтелектуальні зарядні пристрої та аксесуари

Широкий асортимент інтелектуальних зарядних пристроїв для не обслуговуваних акумуляторних батарей: свинцево-кислотних, AGM, GEL, Multi GEL. 

Обрати пристрій

Інтелектуальні зарядні пристрої повністю працюють в автоматичному режиму і не потребують додаткових налаштувань. Дані зарядки не чинять перезаряду та оснащені захистом від неправильної полярності чи короткого замикання. Головною особливістю інтелектуальних зарядок є режим десульфатації, що сприяє відновленню ємності акумуляторної батареї.  

Інтелектуальні зарядні пристрої — зарядка нового покоління!

Повністю автоматизована робота пристрою. Інтелектуальні зарядки являються приладами імпульсного типу, їх робота повністю керується мікропроцесором. Вони не потребують жодних налаштувань.

Після зарядження акумулятора зарядний пристрій автоматично переходить в режим інтелектуальної зарядки, при цьому в автоматичному режимі зберігається 100% зарядка акумулятора.

«Розумна» зарядка характеризується поетапними режимами тесту акумулятора: абсорбцію, десульфатацію, м’який старт, плаваючий та об’ємний заряд, режим відновлення заряду. 

Зарядний пристрій самостійно визначає необхідність відновлення акумуляторної батареї і відповідно до цього переходить у потрібний режим роботи. Користувачеві втручатися в роботу пристрою не потрібно. 

Cтабільна робота ваших акумуляторних батарей!

Інтелектуальні зарядні пристрої від інтернет-магазину «Правильне електроживлення» гарантують стабільну роботу ваших акумуляторних батарей! Переконайтесь в цьому! Замовляйте вже зараз із нашого каталогу якісний зарядний прилад. 

Ми забезпечимо швидку доставку і кращу ціну! 


Інтелектуальні зарядні пристрої рекомендовано використовувати для герметичних необслуговуючих акумуляторних батарей виконаних по свинцево-кислотних акумуляторних батарей, AGM, GEL, Multi GEL та інших технологій виробництва. Дані зарадки не чинять перезаряду та оснащені захистом від неправильної полярності чи короткого замикання.