Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Кредит

Сонячна електростанція в кредит – мабуть найкраще рішення в тих ситуаціях, коли клієнт не має достатньо коштів на монтування станції. Чому це вигідно?

По-перше, умови кредитування є доволі демократичними і дозволяють повністю погасити кредит впродовж 5-7 років тільки за рахунок прибутку від сонячної електростанції.

По-друге, інвестиція в сонячну енергетику – це інвестиція в майбутнє. Варто очікувати подальший ріст цін на електроенергію, оскільки світовий, і в тому числі український, ринок переорієнтовується на відновлювальні джерела, і потреба в викопних ресурсах стає все меншою і не такою рентабельною.

Зауважимо, що кредити на сонячні електростанції надаються також і підприємствам, тож якщо ви хочете його оптимізувати, обов’язково розгляньте сонячні електростанції для бізнесу.

А тепер ознайомимося з деякими кредитними програмами.

Для порівняння виберемо три основні банки, які надають кредити на купівлю обладнання під відновлюванні джерела електроенергії. Це Укргазбанк, Ощадбанк та Банк Львів.

Кожен з банків має свої переваги, в залежності від того, яка була початкова сума авансу, і який мінімальний термін погашення кредиту. До прикладу, кредит в Укргазбанку вигідно брати через те, що річна процентна ставка є найнижчою (від 4.19 - 14.49) та комісіє стягується в розмірі всього 0.5%. Перевагою кредитної програми «Зелена Енергія» від Ощадбанку є тривалий термін кредитування, низька вартість страхування та початковий аванс всього в 10 %.

Банк Львів не потребуватиме довідку про доходи, а максимальна сума кредиту може досягати 1.5 млн. грн.

Отож, вибір банку для кредитування залежить від Вас. А тепер розглянемо таку кредитну програму як «5-7-9», яка надається підприємцям.

В чому особливість програми «Доступні кредити 5-7-9»? Створюючи додаткові місця на підприємстві, ви зменшуєте річну кредитну ставку. Якщо Ви представляєте підприємство з річним доходом до 50 млн. грн, то Вам надають кредит з доволі вигідними умовами у 5 % річних.

На думку нашої компанії, частину з виділених кредитних коштів варто витратити саме на оптимізацію енерговитрат на підприємстві, оскільки вартість, до прикладу, електроенергії станом на 2020 рік для юридичних осіб складає 3 грн. При інтенсивному споживанні, щорічні витрати на електроенергії можуть сягати десятки, а то і сотні тисяч гривень. І сонячна електростанція для підприємства буде ідеальним рішенням, щоб ці витрати звести до мінімуму.