Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Трифазні стабілізатори напруги ( 380 В )

Промислові трифазні стабілізатори напруги 380В, 50 Гц

Більше 60-ти моделей симісторних та сервоприводних трифазний стабілізаторів для ефективного контролю напруги.

Вивчити асортимент

3 причини звернутися до нас

• Пропонуємо найнижчі ціни завдяки співпраці напряму з виробниками.

• Професійне консультування з технічних питань та допомога з вибором та користуваннянм.

• Оперативна та безкоштовна доставка та астановлення стабілізаторів напруги у будь-який регіон країни.

Трифазний стабілізатор напруги для промисловості — незамінний!

Принцип дії
За своєю природою стабілізатори для промисловості поділяються на 2 види: симісторні та сервоприводні. Головна відмінність полягає у будові приладів та принципі їх роботи. Перевага симісторних полягає у відсутності механічних деталей, що швидко зношуються. Така особливість значно подовжує термін експлуатації обладнання.

Швидкість реакції
На відміну від симісторних стабілізаторів, які можуть пишатися високою швидкодією, сервоприводні не встигають відпрацювати надто різкі стрибки напруги. Звісно, такий недолік не може на 100% гарантувати уникнення короткого замикання.

Регулювання напруги
Симісторні стабілізатори мають ступеневе регулювання напруги. Аби знівелювати різкі стрибки, кількість цих режимів збільшують, а це прямим чином вливає на підвищення вартості приладу. Сервоприводні, навпаки, мають спеціальний повзунок, який плавно регулює напругу. Спрощений та механізований варіант впливає на невелику ціну виробу.

Бренд та вартість
Серед симісторних стабілізаторів найбільш популярними є торгові марки «Укртехнологія», «Прочан», «Рета», «Елекс». Вартість на такі прилади варіюється від 11 300 до 82 500 грн. Сервоприводні представлені ТМ Rucelf. Ціни тут від 20 000 і до 100 000 грн.

Стабілізатор напруги — вигідна інвестиція!

Попіклуйтесь про власне підприємство, дороге обладнання та ефективний робочий процес. Адже один стрибок напруги може коштувати дуже дорого!

За усіма питаннями звертайтеся до спеціалістів нашої компанії.


1 2

Трифазні стабілізатори напруги переважно використовуються для стабілізації напруги і захисту споживачів на підприємствах, установах, будинках, де є трифазні електроприбори.