Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

ДБЖ з правильною синусоїдою

Джерела безперебійного живлення ( ДБЖ ) — електроенергія постійно в будь якому випадку!

ДБЖ з правильною синусоїдою і зовнішнім акумулятором. Більше 100-та надійних та високоякісних пристроїв для забезпечення безперебійним живленням на тривалий час електроприладів, чутливих до якості напруги живлення.

Обрати ДБЖ

Принцип роботи безперебійника для котла полягає в стабілізації напруги в заданому діапазоні. Якщо напруга виходить за межі діапазону або зникає, то безперебійник перемикається на акумуляторну батарею і перетворює постійну напругу (12 В) у змінну (220 В, 50 Гц). Тривалість роботи залежить від потужності підключеного пристрою і ємності акумулятора. При відновленні живлення ДБЖ для котла переходить в режим стабілізатора і одночасно заряджає зовнішній акумулятор.

Плюси використання джерел безперебійного живлення

 

Дані пристрої здатні забезпечити резервне електроживлення в разі відключення електропостачання.

Індикують основні параметри мережі, стан заряду акумулятора і потужність навантаження.

Особливо рекомендують використовувати дбж для котла опалення, особливо на тверде паливо, так як при зникнені електропостачання він може "закипіти".

Наявність зовнішніх акумуляторів дозволяє підключеному обладнанню працювати автономно до 48 годин.

Пристрої, підключені до ДБЖ з правильною синусоїдою, експлуатуються в рази довше.

Можливість підключення зовнішнього акумулятора до 400 а*год 

Проблему частого відключення електроенергії та перепадів напруги усунути дуже просто!

Обирайте та купуйте із нашого каталогу нижче надійне джерело безперебійного живлення ( ДБЖ ) і отримайте можливість користуватись електроприладами постійно!

Замовити безперебійник можна прямо зараз із нашого каталогу нижче.


1 2 3

Джерело безперебійного живлення ( ДБЖ, безперебійник ) з правильною синусоїдою на зовнішній акумулятор використовуються для забезпечення безперебійним електропостачанням на тривалий час, приладів чутливих до якості напруги живлення. Принцип роботи безперебійників такого типу, полягає в стабілізації напруги, в заданому діапазоні. Якщо напруга виходить за межі діапазону або зникає, то безперебійник перемикається на акумуляторну батарею і від акумуляторної батареї перетворює постійну напругу ( наприклад 12 В ), в зміну 220 В, 50 Гц. Час безперебійної роботи при відключені електроенергії, залежить від потужності споживання підключеного пристрою і ємності акумуляторної батареї. При відновлені живлення мережі, безперебійник переходить в режим стабілізатора і за одно підзаряджає зовнішній акумулятор.

Чому так важливо купляти ДБЖ для твердопаливного котла?
В нашому інтернет магазині, приблизно 90% покупок дбж, клієнти беруть саме для твердопаливних котлів. При зникнені електропостачання горіння палива в котлі продовжується, а циркуляційні насоси без електроенергії, не працюють. Відповідно вода в котлі може закипіти, а це призведе до поломки всієї системи опалення будинку, а на дворі то зима!
Тому так важливо поставити дбж для циркуляційного насоса одного чи декількох, залежить конкретно від обвязки вашого котла.