Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Сонячні батареї і обладнання для сонячних електростанцій

Все що потрібно для побудови якісної сонячної електростанції!

Пропонуємо тільки перевірені сонячні батареї, мережеві та гібридні інвертори, соларний провід, конектори, захисну автоматику, системи кріплення, монтаж і обслуговування, та готові сонячні електростанції із виконанням всіх робіт під "Ключ".

Тільки оригінальне обладнання з гарантією від виробника до 30 років, з підмінним фондом. Гнучка система знижок!

Професійно консультуємо, проектуємо, встановлюємо, сервісно обслуговуємо, доставляємо безкоштовно по всій Україні!

Весь асортимент →

Сонячна електростанція це:

Забезпечення енергетичної незалежності домашнього домогосподарства і цілої України.
Економне основне чи резервне електроживлення.

Можливість додаткового пасивного прибутку завдяки продажу надлишку виробленої електроенергії по "Зеленому" тарифі до 6000 Евро/рік!

Екологічно чисте та безпечне виробництво електроенергії на всі - 100%.

Усі пропозиції

Купляючи обладнення в нашої компанії Ви отримуєте більше:

1
Якісна продукція, від світових виробників сонячних енергосистем, таких як Risen Solar, JA Solar, Trina, Jinko Solar, Yingli Solar, Canadian, Amerisolar, Perlight Solar, Solar World, Sharp, LG, Altek, SMA, ABB, Omron, LogicPower, Huawei, Fronius, Steсa, SlarEdge підтверджена гарантією виробника до 30 років, надаємо гарячу підміну на час ремонту.
2
Ціна сонячних панелей, інверторного обладнання та готових електростанцій без переплат, оскільки ми працюємо напряму з виробниками, на комплекті завжди робимо знижку від 3 до 15%, можливість оплатити за готівку, безготівку чи оформити пільгове кредитування.
3
Безкоштовно доставляємо, замовлене обладнання по всій Україні зручним для Вас способом ( Наявні власні курєрські автомобілі, або транспортні перевізники ).
4
Ми не просто продаємо сонячні батареї для будинку, також виконуємо професійну консультацію, визначення потреби, проектування, компютерну візуалізацію, підбір обладнання, монтаж, налаштування, юридичний супровід і сервісне обслуговуваня протягом всього періоду використання.
5
У нас найширший асортимент електрообладнання для побудови сонячної електростанції завжди в наявності на складах у містах Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та Києв.
6
Великий досвід - встановили більше 1200-ті побутових сонячних електростанцій по всій Україні, з них більше 1100 одиниць підключені до системи "Зелений тариф" та заробляють своїм власникам реальні гроші ( можемо надати контакти клієнтів у кого ми монтували СЕС поблизу населеного пункту Вашого проживання ).
7
Індивідуальний підхід до кожного клінта. Безкоштовний виїзд на замір, прорахунок, 3d макет, професійний монтаж, сервісна допомога протягом всього періоду користування. Для постійних і оптових клієнтів діють знижки та система бонусного накопичення, купляй з другом отримай додпткову знижкук чи порекомендуй нас другові отримай цінний подарунок! Можливість оплачувати покупку зручним для вас способом ( готівка, безготівка, фоп чи ПДВ, кредитні програми від Укргазбанку, Ощад банку і банку Львів )
8
Підписуючи з нами договір Ви отримуєте гарантований результат - це готова сонячна електростанція "під ключ" яка працює, заробляє гроші, з багаторічною гарантією на обладнання і виконанні роботи!

Вибрати із каталога

Як ми працюємо

— 1 —

Заявку можна залишити на сайті чи зателефонувати.

— 2 —

Консультація зі спеціалістом, комерційна пропозиція, узгодження деталей.

— 3 —

Вибір способу розрахунку ( безготівка, готівка, кредит чи накладний платіж).

— 4 —

Доставка / встановлення сонячних електростанцій по всій Україні 

Оформити замовлення

Скорочуйте витрати на електроенергію та заробляйте до 25 % річних в євро за допомогою програми "Зелений" тариф!

Підбирайте та купуйте якісні комплектуючі для власної сонячної електростанції вже зараз. Ми завжди готові проконсультувати вас та допомогти зробити правильний вибір! Економте з нами!


1 2 ... 4

Хочеться подружитися з сонячною енергетикою? Цей товар на ринку новий ― не в кожного кума, сусіда чи майстра можна запитати поради.
Щоб побудувати електростанцію на основі сонячних батарей, необхідно вирішити для себе яка головна мета встановлення електростанції. В залежності від типу електростанції застосовуються ті чи інші комплектуючі.

Типові види сонячних електростанцій:

  • Автономна ( резервна )
  • Мережева
  • Гібридна

Автономна сонячна електростанція - зазвичай застосовується на об'єктах з відсутнім електропостачанням: Дача, будова, об'єкти фермерського господарства, то що.

Мережеві сонячні електростанції - найбільш розповсюдженні у системах по "Зеленому тарифі", або для зменшення власного електроспоживання: Дача, будинки, підприємства, то що. Такі електростанції найбільш швидше окупляються.

Гібридні сонячні електростанції - поєднують у собі дві попередні. Вони застосовуються для забезпечення резервного живлення об'єкту, підключення по зеленому тарифу. 

Коротке відео чому зараз так вигідно встановлювати сонячну електростанцію: