Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Готові комплекти систем відеоспостереження

Готові комплекти систем відеоспостереження

Шукаєте готове рішення для організації нагляду за конкретними об’єктами чи територіями? Пропонуємо сформовані комплекти для відеонагляду.

Ознайомитися з асортиментом

Чому готовий комплект — ваш найкращий вибір?

Всі елементи підібрані по типу, потужності, технічних характеристиках.
В наявності різні комплекти з кількістю камер від 2 до 8 штук.
Це готове рішення для професіоналів та любительського використання.
 

Дивитись каталог

Наше відеообладнання має свої переваги

Якість
За більш ніж 5 років роботи ми знайшли ідеальних та перевірених постачальників, чия продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Ми працюємо з товарами від Green Vision , що поєднує в собі оптимальний набір функцій та стабільно високу якість.

Ціна
Наша продукція дешевша від середніх ринкових пропозицій за рахунок вигідних умов закупки та стриманої цінової політики. А продаж через інтернет та наявність власного складського приміщення дає додаткові можливості для економії зайвих витрат.

Функціонал
Вся техніка відповідає сучасним технічним вимогам користувача та сферам використання. Камери фіксують якісну картинку, відео реєстратор фіксує вхідний потік та архівує дані. А підключення до мережі інтернет, дарує можливість віддаленого доступу до системи з будь-якої точки.

Сфера використання
Потужності та технічних характеристик наших систем відео нагляду вистачить для організації повного контролю за офісними приміщеннями, приватними територіями, промисловими і складськими будівлями та, навіть, режимними об’єктами.

Ми сформували готові рішення для вашої зручності

Комплекти техніки спрощують процес вибору всіх елементів та підходять для тих, хто дорожить часом, довіряє професіоналам або стикається з такою покупкою вперше в житті. Оцініть і ви зручність покупки готової системи.