Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

ДБЖ з подвійним перетворенням

Джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням

ДБЖ з подвійним перетворенням — найвищий рівень захисту і тривала автономна робота підключеного обладнання при виникненні аварійної ситуації в мережі живлення.

Обрати ДБЖ

Принцип роботи безперебійників типу On-Line полягає в тому, що на вхід поступає змінна мережева напруга, яка перетворюється випрямлячем у постійну, а потім за допомогою інверторної системи знову в змінну напругу (220 В 50 Гц) без спотворень і перешкод. Акумуляторні батареї, постійно включені між випрямлячем і інвертором, живлячи навантаження при відключені напруги мережі. 

6 причин, щоб придбати ДБЖ з подвійним перетворенням

 

Ефективний і надійний захист від всіх видів неполадок системи живлення, стабілізують вихідний сигнал до потрібних 220В 50Гц. 

Завдяки постійній роботі інвертора в системі час перемикання батарея-мережа і мережа-батарея складає 0 мс, без переривання фази.

Успішно поєднують в собі функції стабілізатора та джерела безперебійного живлення: проводить корекцію частоти та фільтрацію перешкод мережі.

Практично всі моделі безперебійників типу On-Line мають потужні внутрішні зарядні пристрої, що дозволяють заряджати зовнішні АКБ.

ДБЖ типу On-Line являються найбільш надійними, тому найчастіше рекомендуються для захисту файлових серверів, телекомунікаційного та медичного обладнання та ін.

Використання потужних акумуляторних батарей сприяє тривалій автономній роботі підключеного обладнання (до 15 годин), в залежності від потужності пристрою.

Шукаєте якісне рішення для безперебійного постачання електроенергії?

Зробіть свій вибір на корить ДБЖ з подвійним перетворенням. Тривала автономна робота підключених електроприладів та їх ефективний захист від перепадів напруги гарантовано!

Замовити безперебійник типу On-Line можна прямо зараз із нашого каталогу нижче.


1 2
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з двойним перетворенням електроенергії (On-line) використовують для забезпечення підключеному обладнаню найвищого рівня захисту і тривалої роботи від підключених батарей при виникнені аварійної ситуації в мережі живлення. Безперебійник типу On-Line - вирізняються тим, що на вхід поступає змінна мережева напруга, яка перетворюється випрямлячем у постійну, а потім за допомогою інверторної системи знову в змінну напругу 220 В, 50 Гц, без спотворень і перешкод. Акумуляторні батареї, постійно включені між випрямлячем і інвертором, живлячи навантаження при відключені напруги мережі. Схема On-Line(подвійного перетворення) забезпечує ідеальну вихідну напругу, при будь-яких аваріях в електромережі. Вона характеризується нульовим часом переключення з нормального режиму в резервний і назад, без перехідних процесів і перешкод у вихідній напрузі. Захист таких пристроїв, як файлові сервери даних, телекомунікаційне обладнання, медичне обладнання та інше важливе обладнання, здійснюється тільки з використанням ДБЖ за схемою On-Line. Це як своя Дніпро-ГЕС.