Кошик
953 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Сонячні електростанцій під "Зелений тариф"

Впроваджуємо зелений тариф на сонячну електроенергію. Обладнання та монтаж сонячних електростанцій.
Увесь комплекс робіт для реалізації програми з енергонезалежності — від визначеня потреби, підбору якісного обладнання, проектування, монтажу, юридичного супроводу і сервісного обслуговування.

Стати клієнтом

Чому з нами легко співпрацювати?

• У нас лише якісна, перевірена та сертифікована продукція з найширшим асортиментом в західній Україні від 30-ти світових виробників, на яку діє гарантія до 30 років.

• Технічно грамотна консультація, правильний підбір обладнання, монтаж і сервісне обслуговування, допомога з оформленням документації, з повною гарантією.

• Безкоштовний виїзд інженера на замір та безкоштовна доставка замовлене обладнання на Ваш об’єкт в усі регіони країни.

Коротко про мережеву сонячну станцію під «Зелений тариф»

Про тариф
Приватні домогосподарства на території України мають змогу встановлювати сонячні електростанції потужністю до 30 кВт, та продавати енергоринку надлишкову електроенергію. На 2017 рік, тариф становить 0,18 євро за 1 кВт*год електричної енергії, яка генерується такою системою. Окупність мережевої сонячної станції під зелений тариф становить від 3 до 8 років.

Найкраща комплектація
Використовуємо для побудови сонячної електростанції - сонячні батареї і мережеві інвертори тільки від світових виробників, таких як Trina Solar, JaSolar, Altek, Kvazar, JinkoSolar, Perligt solar, KDM, Sharp, Solar World, Omron, Reffusol, Fronius, Kaco, SMA, Steka, ABB, Voltronik Power, LogicPower і ін.

Термін окупності
Для розуміння терміну окупності необхідно розрахувати показник споживання. Головним чином, окупність залежить від сонячної інсоляції, кута та сторони розміщення сонячних батарей, власного споживання, тощо. Однак реальний термін окупності такої станції становить в середньому 5 років в наших широтах.

Яка документація?
Необхідною умовою для встановлення мережевої електростанції для «Зеленого тарифу» є надання певних документів. Усе обладнання станції має бути якісним та сертифікованим в Україні. З компанії-постачальника — однолінійна схема, сертифікати і технічні паспорти на обладнання. Після цього обленерго дає дозвіл на підключення і заключає довготривалий договір.

«Зелений тариф на сонячну електроенергію» — ви економите та заробляєте!

Більшість європейських країн мають вдалий досвід використання альтернативних джерел енергії по програмі «Зелений тариф», бо це — вигідно та ефективно. Звертайтеся до нас, щоб дізнатися усі подробиці!

Ми зробимо за вас усю роботу, щоб у майбутньому ви могли не тільки економити, але й заробляти!


1 2

Зелений тариф на сонячну електроенергію - це економічно вигідний механізм фінансового стимулювання, використовувати відновлювальні джерела енергії. Завдяки програмі зелений тариф на електроенергію фізична особа має змогу економічно вигідно продавати надлишкову електроенергію, державному енергоринку по ціні в декілька разів більшою ( 18 евро-центів за 1 кВт ) ніж стандартний тариф споживання для населення, та в додаток не платити за власне електроспоживання. Головною особливістю зеленого тарифу це відсутність ліцензії для сонячної електростанції, номінальною потужністю до 30 кВт.

Станом на 2017 рік фізична особа, яка вмонтувала сонячну мережеву електростанцію для "зеленого тарифу" отримує за кожний надлишковий кіловат електроенергії по 0.18 €, це приблизно 5,51 грн за 1 кВт.

Компанія "Правильне електрожевлення" займається продажем обладнання та монтажними і пусконалагоджувальними роботами сонячних електростанцій з 2013 року. За цей час ми реалізували більше 280 обєктів в тому числі більше 40 шт. з них по системі зелений тариф.


 

Важливим фактором монтажу сонячної електростанції по зеленому тарифі, це наявність необхідних сертифікатів на обладнання. Тому компанія правильне електроживлення працює лише з сертифікованим та надійним обладнанням, з яким у майбутньому у Вас не виникнуть проблем.

За Вашим бажанням ми можемо оглянути об'єкт, надати технічну консультацію, провести необхідні розрахунки, та вирішити проблеми стосовно оформлення зеленого тарифу.

 

 

 

 

 

 

                                                                           

Не плати за електроенергію, заробляй на Зеленому Тарифі.

Як заробити на зеленому тарифі ?

Для того щоб отримувати кошти від продажу надлишкової електроенергії потрібно:

 1. Придбати та вмонтувати сонячну електростанцію

 2. Подати всі необхідні документи у Ваш РЕМ

 3. Відкрити банківський рахунок (куди саме будуть нараховуватися кошти)

 4. Вмонтувати двохсторонній лічильник

 5. Підписати з обленерго акт прийому передачі електроенергії

 6. Зелений тариф підключено

Як ми бачимо для того щоб підключити зелений тариф потрібно зробити декілька кроків, в основному це придбати та вмонтувати електростанцію. Наша компанія надає весь спектр робіт починаючи від консультації закінчуючи монтажем та завіренням зеленого тарифу в обленерго.

Які переваги зеленого тарифу ?

 1. Ви не платите за спожиту електроенергію

 2. Ви отримуєте щомісячний пасивний дохід

 3. Ваша система окупиться приблизно за 5 років

 4. Ви отримуєте довгостроковий контракт по продажу електроенергії по фіксованій ціні

 5. Можливість монтажу електростанції до 30 кВт без ліцензії

 6. Щороку Ви зменшуєте викид СО2 у розмірі 11 тон.

Які переваги співпраці з нами?

 1. На Вашу вимогу ми можемо укласти з Вами договір завірений мокрими печатками який буде гарантувати:

  1. Підключення до зеленого тарифу (якщо система не приносить кошти ми демонтуємо електростанцію та повертаємо кошти)

  2. Цілісність поставки товару (До вас приїде товар не ушкодженим та у повній комплектації)

  3. Гарантія на монтажні роботи (Гарантуємо якість та надійність монтажу)

 2. Надаємо кваліфіковану консультацію у спеціаліста з вищою технічною освітою

 3. Можливий виїзд нашого інженера по Україні

 4. Монтаж електростанції по всій Україні

 5. Безкоштовний розрахунок та комп’ютерна візуалізація електростанції на об’єкті

 6. Надаємо всі необхідні документи для підключення зеленого тарифу самостійно

 7. Здійснюємо монтаж електростанції "Під ключ"

Який принцип роботи такої електростанції ?

Електростанції по зеленому тарифу працюють на основі мережевого перетворювача та сонячних фотомодулів. Сонячний фотомодуль, або як його часто в народі називають сонячна батарея, це пристрій який перетворює сонячне випромінення у постійну напругу та струм. Оскільки для живлення нашої техніки потрібна змінна напруга та струм в електростанції також застосований мережевий інвертор. В системах якій працюють по зеленому тарифі стоїть спеціальний двохсторонній лічильник з вбудований GSM модулем. Суть роботи такого лічильника заключається в реєстрації кількості спожитої об'єктом електроенергії (тобто електроживання Вашого дому), та кількості згенерованої електроенергії сонячною електростанцією. В результаті отримані показники передаються на сервер обленерго, та у відповідності до цих даних Вам нараховують кошти, якщо електростанція згенерувала більше електроенергії, а ніж спожила. Акумуляторні батареї в таких системах практично нема змісту застосовувати, оскільки вся надлишкова електроенергія продається по вигідному тарифу. Доцільність застосування акумуляторних батарей є лише у тому випадку якщо у Вас часто пропадає електромережа.