Кошик
953 відгуки
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8790$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина
Сонячні батареї і обладнання для сонячних електростанцій

Сонячні батареї і обладнання для сонячних електростанцій

Сонячна енергетика — енергія природи для Вас!

Пропонуємо якісні сонячні батареї ( панелі ), контролери заряду, мережеві інвертори, провід, конектори, та готові сонячні електростанції під "Ключ".

Тільки оригінальне обладнання з гарантією від виробника до 30 років. Гнучка система знижок! Доставляємо безкоштовно по всій Україні!

Весь асортимент →

Сонячна електростанція це:

Забезпечення енергетичної незалежності домашнього домогосподарства і цілої України.
Економне основне чи резервне електроживлення.

Можливість пасивного заробітку завдяки продажу надлишку виробленої електроенергії по "Зеленому" тарифі.

Екологічно чисте виробництво електроенергії.

Усі пропозиції

Компанія «Правильне електроживлення» — нам можна довіряти!

1
Якісна продукція, від світових виробників сонячних енергосистем, таких як JA Solar, Perlight Solar, Solar world, Sharp, Altek, SMA, ABB, Omron, LogicPower, Huawei, Fronius, Stka, SlarEdge підтверджена гарантією виробника до 30 років.
2
Ціна сонячних панелей і електростанцій без переплат, оскільки ми працюємо напряму з виробниками.
3
Безкоштовно доставляємо замовлення по всій Україні.
4
Ми не просто продаємо сонячні батареї для будинку, також виконуємо проектування, компютерну візуалізацію, підбір обладнання, монтаж, юридичний супровід і сервісне обслуговуваня, .
5
Найширший асортимент електрообладнання для побудови сонячної електростанції в наявності на складі, на всій західній Україні.
6
Великий досвід - встановили більше 360 сонячних електростанцій по Україні, з них більше 100 шт. підключені до системи "Зелений тариф" на електроенергію.
7
Індивідуальний підхід. Для постійних і оптових клієнтів діють знижки. Можливість оплачувати покупку зручним для вас способом ( готівка, безготівка, з ПДВ )
8
Підписуючи з нами договір ви отримуєте готову сонячну електростанцію "під ключ" з гарантією на обладнання і виконанні роботи!

Вибрати із каталога

Як ми працюємо

— 1 —

Заявку можна залишити на сайті чи зателефонувати.

— 2 —

Консультація зі спеціалістом, комерційна пропозиція, узгодження деталей.

— 3 —

Вибір способу розрахунку ( безготівка, готівка, накладний платіж).

— 4 —

Доставка у ваше місто за наш рахунок та монтаж обладнення по Вашому бажан. 

Оформити замовлення

Скорочуйте витрати на електроенергію та заробляйте до 22 % річних в євро за допомогою програми "Зелений" тариф!

Підбирайте та купуйте якісні комплектуючі для власної сонячної електростанції вже зараз. Ми завжди готові проконсультувати вас та допомогти зробити правильний вибір! Економте з нами!


1 2 3

Хочеться подружитися з сонячною енергетикою? Цей товар на ринку новий ― не в кожного кума, сусіда чи майстра можна запитати поради.
Щоб побудувати електростанцію на основі сонячних батарей, необхідно вирішити для себе яка головна мета встановлення електростанції. В залежності від типу електростанції застосовуються ті чі інші комплектуючі.

Типові види сонячних електростанцій:

  • Автономна (резервна )
  • Мережева
  • Гібридна

Автономна сонячна електростанція зазвичай застосовується на об'єктах з відсутнім електропостачанням: Дача, будова, об'єкти фермерського господарства, то що.

Мережеві сонячні електростанції найбільш розповсюдженні у системах по "Зеленому тарифі", або для зменшення власного електроспоживання: Дача, будинки, підприємства, то що. Такі електростанції найбільш швидше окупаються.

Гібридні сонячні електростанції поєднують у собі дві попередні. Вони застосовуються для забезпечення резервного живлення об'єкту, підключення по зеленому тарифу.