Кошик
1031 відгук
Сонячна електростанція 10кВт під "Ключ" за 8600$10кВт
+380
68
999-11-31
+380
32
253-91-13
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Контролери заряду ШІМ

ШІМ контролери заряду — якісно та надійно!

Близько 30 моделей приладів з широтно-імпульсною модуляцією струму заряду від фірмового виробника. 

Обрати обладнання

Чому нас рекомендують рідним та друзям?

• Завжди маємо величезний асортимент сертифікованої продукції.

• Надаємо весь спектр послуг — від консультації до установки.

• Пропонуємо безкоштовну доставку у будь-який регіон України.

4 стадії заряду АКБ, які використовує контролер

Максимальний струм
Акумулятор повністю отримує увесь струм від сонячних фотомодулів через контролер широтно-імпульсної модуляції. Цей показник залежить від погодних умов, а саме від інтенсивності сонячної енергії. Звісно, чим більша сонячна активність, тим більше електричної енергії отримує АКБ.

ШІМ заряд
Коли відбувається заряд, рівень напруги акумулятора досягає конкретного рівня, задача контролера зводиться до підтримки постійної напруги за рахунок широтно-імпульсної модуляції струму заряду. Це запобігає процесу перегрівання, а також не відбувається утворення газів в АКБ. З часом струм почне зменшуватись.

Стадія вирівнювання
Більшість АКБ з рідким електролітом покращують свої властивості при періодичному заряді до газоутворення. При цьому вирівнюються напруги на різних банках АКБ. У цей час відбувається перемішування та очищення електроліту.

Підтримка заряду
При повному заряді акумулятора напруга від сонячного модуля зменшується для запобігання подальшого нагріву або газоутворення в АКБ. Відбувається підтримка напруги в АКБ. 

Новітні технології для 100% заряду акумулятора!

Використовуйте увесь потенціал ШІМ контролеру заряду, адже його переваги – безумовні. Від демонструє непогані результати роботи, при цьому коштує дешевше порівняно з іншими контролерами подібного роду.

Якщо вам необхідна консультація, наші спеціалісти допоможуть з будь-якого технічного питання. Телефонуйте! Ми чекаємо!


1 2

Контролери з широтно - імпульсною модуляцією струму заряду - змінюють зарядний струм від максимального значення до нуля в залежності від ступеня зарядженості акумулятора. Заряд максимальним струмом використовується, у випадку сильно розрядженого акумулятора, після чого пристрій заряджає акумулятор постійною напругою, плавно змінюючи зарядний струм, запобігаючи таким чином перегрів акумулятора. Коли акумулятор вже практично повністю зарядиться, ШІМ-контролер періодично змінює струм заряду, досягаючи при цьому ефекту десульфатаціі пластин, який  продовжує термін служби акумулятора. 

social-icon
Loading...