Сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-550M
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Компанія Longi Solar з моменту свого створення, вже упродовж 21-го року спеціалізується на розробці й виготовленні монокристалічних сонячних батарей з кремнієвих фотоелементів. За цей час нею буда розроблена технологія Low LID Mono Perc, яка забезпечує низький рівень потенційно індукованої деградації (PID) сонячних панелей, найефективніше використання властивостей кремнієвих фотоелементів та продуктивність фотомодуля в цілому.
Монокристалічна сонячна панель LR6-72HPH-550M призначена для використання в мережевих та гібридних сонячних електростанціях. Має потужність 550 Вт, що є дуже високим показником на початок 2021 року. Коефіцієнт корисної дії фотомодуля складає 21,3% в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за програмами «зелених тарифів» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 144 якісних кремнієвих елементів закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 35 мм у 24 ряди. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 41,65 В та силою 12,97 А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.

Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200 Па та вітрове навантаження до 2400 Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням. Клас захисту приладу ІР68 означає, що він повністю захищений від проникнення пилу та витримує короткочасне занурення у воду на глибину до 1-го метра. Випадковий контакт електричних елементів з людиною виключається. Модель сертифікована за системами управління ISO 9001:2008, ISO 14001:2004. Відповідність галузевим стандартам ІЕ61215, ІЕ61730 забезпечує високу якість та безпечність обладнання. Незалежне підтвердження відповідності здійснила компанія TUV Rheinland. Пристрій має стандартні габаритні розміри 2256х1133х35 мм та невелику вагу 27,4 кг. Компанія-виробник надає 12 років гарантії на деталі та компоненти фотомодуля. Гарантійний термін на збереження лінійних вихідних показників становить 25 років, при цьому на закінчення цього терміну рівень потужності панелі не менший, ніж 84,2 %.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 550 Вт |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Струм при максимальній потужності | 13.12 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| ККД, не менше | 21.5 % |
| Струм короткого замикання | 13.98 А |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга холостого ходу | 49.8 В |
| Напруга | 1500 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Напруга при максимальній потужності | 41.95 В |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.2 кг |
| Ширина | 1133 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.35 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.27 %/° С |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.048 %/° С |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 31 шт.










