Сонячна панель BLUETTI PV120
19 999 ₴
- Під замовлення
Відправка з 14 серпня 2026+380 (68) 999-11-31
Якщо потрібно, перетелефонуємо!
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сонячна панель BLUETTI PV120 - побудована на основі монокристалічних сонячних батарей, PV120 може перетворювати до 23,4% сонячного світла на сонячну енергію, заряджаючи ваші сонячні генератори навіть у погану погоду. Покриття ETFE та розподільна коробка IP65 розроблені таким чином, щоб витримувати будь-які подряпини та водяні бризки, що ідеально підходить для кемпінгу, риболовлі, походів тощо. (Запобігайте потраплянню дощу та не замочуйте у воді).

Розкладіть PV120, закріпіть підставки, відрегулюйте кут, щоб максимально збільшити кількість сонячного світла, і ви готові використовувати сонячну енергію для своїх генераторів:
- BLUETTI EB55 (537 Вт/год) + PV120: заряджання через 5 годин;
- BLUETTI AC200P (2000 Вт/год) + 2*PV120: заряджання через 8,5 годин;
- BLUETTI AC200MAX (2048 Вт/год) + 4*PV120: заряджайте за 4,5 години;
- BLUETTI AC300 + B300 (3072 Вт/год) + 8*PV120: заряджайте за 3,5 години;
- BLUETTI EP500 (5120 Вт/год) + 6*PV120: заряджайте через 7,5 годин.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.7 г |
| Ширина | 53.3 мм |
| Довжина | 165.2 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Bluetti |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна сонячна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 19.6 В |
| Стан | Новий |
| Вихідний струм | 6 мА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴










