


Готове енерго рішення "Побутовий" 8-12 год автономної роботи ДБЖ LPY-PSW-500VA + АКБ LPM-GL 12-100 Ah
13 109 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LogicPower LPY-PSW-500VA+ - це безперебійне джерело лінійно-інтерактивного типу, із підключенням зовнішньої акумуляторної батареї. При чому при роботі від мережі так і від акумулятора напруга на виході правильної синусоїдальної форми. Що дуже важливо для живлення чутливої техніки, насосів, двигунів змінного струму та ін.. При роботі від мережі ДБЖ LPY-PSW-500VA+ стабілізує напругу в діапазоні від 145 до 270 вольтів і при потребі підзаряджає акумулятор. Якщо виникає аварійна ситуація, напруга зникає чи виходить за межі діапазону стабілізації LPY-PSW-500VA+ автоматично перемикнути на живлення від батареї. Час перемикання 0,04 мс, чого достатньо навіть для дуже чутливої техніки. При відновленні живлення мережі безперебійник перейде в мережевий режим, тобто стабілізації напруги і підзарядки акумулятора, цикл повторюється..
Акумуляторна батарея LogicPower LPM-GL 12-100 Ah. Гелева акумуляторна батарея великої місткості з тривалим терміном служби. Батарея LPM-GL 12-100 Ah витримує 350-500 циклів глибокого розряду, або при роботі в буферному режимі 3-5 років експлуатації. Герметичне виконання дозволяє використовувати дану батарею навіть в жилих приміщеннях. Тому батарею LogicPower часто використовують на пару з безперебійним блоком живлення, для забезпечення аварійної роботи підключеному обладнанню.
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Блок безперебійного живлення | ||
| ДБЖ LogicPower LPY-PSW-500VA+ (350 Вт, 12 В, 24 місяців гарантії) - 1 шт. | 5 504 грн | 5 504 грн |
| Акумуляторна батарея | ||
| Акумуляторна батарея LogicPower LPM-GL 12-100 (100 Ah, 12 В, 24 місяців гарантії) - 1 шт. | 7 605 грн | 7 605 грн |
| ЗАГАЛЬНА СУМА: | 13 109 грн | |
Часто клієнти телефонують, щоб ми допомогли підібрати недорогий безперебійник з акумулятором для газового котла, чи насоса в твердопаливному котлі. Даний комплект в середньому забезпечує резервним живленням стандартний газовий котел (80-140 Вт електроспоживання) 8-12 годин автономної роботи, що в основному достатньо для відновлення електроспоживання. Якщо Вас цікавить більша потужність ДБЖ, менший чи більший час автономної роботи, то ми готові запропонувати Вам оптимальні варіанти, за помірну ціну!
Час резервного живлення на пряму залежить від потужності навантаження і місткості акумулятора:
- При збільшених потужностях споживання, зменшується час автономної роботи від акумулятора;
- При збільшених місткостях акумулятора, збільшується час автономної роботи.
Область використання:
- Газові і твердопаливні котли опалення;
- Насоси;
- Сервера і маршрутизатори;
- Комп'ютерна техніка;
- Аварійне освітлення;
Придбати комплект безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+ та акумулятор LogicPower LPM-GL 12-100 Вам допоможе наш інтернет-магазин «Правильне електроживлення». З нами працювати дуже зручно, тому що ми здійснюємо безкоштовну доставку продукції по Україні через відділення НП. Оплатити покупку ви зможете при отриманні, оглянувши товар у Вашому місті. Виникнуть будь-які сумніви, чи запитання, тоді просто дзвоніть! Кваліфікована і конструктивна консультація!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип охолодження | Активний |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна вхідна напруга | 350 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 220 Вт |
| Допустима пікова потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Час перемикання | 4 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 160 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Дистанційне управління | Немає |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
- Ціна: 13 109 ₴



